Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

ZGINĄŁ 67-letni rolnik przejechany przez ładowarkę

ZGINĄŁ 67-letni rolnik przejechany przez ładowarkę
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 19.05.2021r.

Kościańska policja wyjaśnia dokładne okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło podczas prac polowych w gospodarstwie rolnym w Jerce (woj. wielkopolskie). Pod kołami ładowarki zginał 67-letni rolnik.

Kościan: 29-latek ładowarką przejechał 67-letniego rolnika

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło w środę 19 maja 2021 roku po godzinie 17.00 na terenie jednego z gospodarstw rolnych w Jerce (woj. wielkopolskie). Pod kołami ładowarki życie stracił 67-letni rolnik z gminy Krzywiń. Przybyła na miejsce załoga pogotowia ratunkowego nie mogła wiele zdziałać. Medycy stwierdzili zgon poszkodowanego.

r e k l a m a

Nieszczęśliwy wypadek rolnika

Okoliczności wypadku cały czas są wyjaśniane. Na miejscu nadal policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej prowadzą swoje czynności pod nadzorem prokuratury. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. – Podczas prac polowych 29-latek ładowarką potrącił 67-latka – mówi "Tygodnikowi Poradnikowi Rolniczemu" sierż. sztab. Paulina Piechowiak z kościańskiej policji.

r e k l a m a

29-letni operator ładowarki posiadał uprawnienia do kierowania tego typu pojazdami. Na tę chwilę policja nie dzieli się informacjami nt. bliższych okoliczności tego, w jaki sposób 67-letnia ofiara znalazła się pod kołami ładowarki.

Rodzinie i najbliższym zmarłego rolnika składamy wyrazy współczucia.

[AKTUALIZACJA]
Kościańska policja poinformowała dziś (tj. 20 maja), że do wypadku doszło podczas prac w gospodarstwie związanych z zaganianiem i znakowaniem bydła.

Michał Czubak
Fot. archiwum policji (zdjęcie poglądowe)

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Kubek ze świnkami czarny – Tygodnik Poradnik Rolniczy

Kubek ze świnkami czarny – Tygodnik Poradnik Rolniczy

Płacisz tylko

16,00 zł

Cena regularna 20,00 zł

SPRAWDŹ

Widziałeś już nasze video ""Nie będziemy umierać w ciszy". Rolnicy będą protestować w w całej Polsce"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a