Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Andrzej z Rolnicy Podlasie odmłodniał po odwiedzinach Kasi [WIDEO]

Zuzanna Ćwiklińska
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Andrzej z Rolnicy Podlasie odmłodniał po odwiedzinach Kasi [WIDEO]
Rolnictwo na luzie
Data publikacji 14.08.2022r.

W gospodarstwie Andrzeja i Gienka, bohaterów programu “Rolnicy. Podlasie”, w ostatnim czasie zachodzą znaczne zmiany. Teraz nadszedł czas na takie o nieco bardziej osobistym charakterze. Co wydarzyło się w Plutyczach i jaką rolę odegrała w tym tajemnicza Kasia?

Tajemnicza Kasia odmieniła Andrzeja

Zaledwie tydzień temu okazało się, że w Plutyczach zaszła mała rewolucja. Andrzej i Gienek z pomocą brata wyremontowali łazienkę. Brak sprawnej łazienki przy ich domu był jednym ze zmartwień fanów.

r e k l a m a

Przeczytaj więcej: Koniec pewnej epoki u Andrzej i Gienka z Rolnicy Podlasie

Teraz nadszedł czas na kolejne zmiany. W opublikowanym na profilu Andrzeja i Gienka w serwisie YouTube filmie można zobaczyć, jak w gospodarstwie w Plutyczach pojawia się nieoczekiwany gość. 

- Czy to turyści? - zastanawiał się głośno Andrzej, zmierzając ku furtce. Tym razem jednak nie byli to fani, lecz sympatyczna pani Kasia, która odwiedziła Andrzeja w określonym celu.

- Andrzej, dasz radę? Wytrzymasz? - pytała Kasia popularnego rolnika z Plutycz. Jak się okazało, urocza blondynka, goszcząca w gospodarstwie Andrzeja i Gienka, jest fryzjerką i przybyła tam, by przygotować rolnika na nadchodzące żniwa. Komfort podczas pracy jest bowiem bardzo ważny, a wynika on także z wygodnej fryzury.

Andrzej jest zwolennikiem radykalnych rozwiązań

Gdy Kasia przyglądała się dotychczasowej fryzurze Andrzeja, ten przedstawił swoje oczekiwania. Jak się okazuje, rolnik przepada za “ostrym cięciem”. 

- Ja chcę na łyso! - oświadczył zszokowanej fryzjerce. Kasia jednak zdecydowała, że to nieco zbyt radykalne rozwiązanie. Ostatecznie udało się osiągnąć porozumienie: głowa Andrzeja zostanie ogolona tuż przy skórze. 

- Ja wolę tak króciutko, króciutko - mówił zadowolony Andrzej.

Podczas obcinania włosów, Andrzej rozmawiał z Kasią. Nie obyło się bez żartów i przekomarzanek.

- Jak tak ci zostawimy jedną stronę to też będziesz przystojny! - żartowała fryzjerka po skróceniu włosów na połowie głowy Andrzeja.

- Nie, ja nie chcę być jak z Potopu! - odpowiedział natychmiast rolnik.

Już po kilku minutach Andrzej wyglądał zupełnie inaczej. Zgodnie z jego prośbą, Kasia obcięła mu włosy bardzo krótko, by w żniwa było mu chłodniej i wygodniej. Fani są zachwyceni: w komentarzach pod filmem chwalą pracę fryzjerki. Ich zdaniem, Andrzej wygląda o 20 lat młodziej!

Zobaczcie, jak przebiegała wizyta niespodziewanego gościa w gospodarstwie Andrzeja i Gienka.

r e k l a m aZuzanna Ćwiklińska
fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze/zrzut ekranu

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: jak utrzymać rentowność produkcji mleka w czasie kryzysu?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a