Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Lider Bayer Full wziął się za sprzedaż nawozów rolnikom

Zuzanna Ćwiklińska
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Lider Bayer Full wziął się za sprzedaż nawozów rolnikom
Rolnictwo na luzie
Data publikacji 14.12.2021r.

Czas pandemii zmusił wielu Polaków do szukania nowych źródeł dochodów. W trudnej sytuacji znalazły się także niektóre spośród znanych i lubianych gwiazd. Jedną z nich jest wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, który postanowił zaangażować się w branżę rolniczą.

Gitarę zamieni na ciągnik?

Jeden z najbardziej znanych zespołów, grających muzykę biesiadną i disco polo, Bayer Full, świętuje w tym roku jubileusz 40 lat na scenie. Wygląda jednak na to, że kolejne piosenki popularnej grupy mogą dotyczyć nie miłości i pięknych kobiet, ale traktorów i... nawozów. Bowiem to właśnie sektorem nawozowym postanowił zająć się teraz Świerzyński.

r e k l a m a

Będzie rewolucja na rynku nawozów?

- Wziąłem się za handel nawozami ekologicznymi. To nawozy wymyślone przez polskich naukowców, którzy zgłosili się do mnie z prośbą o ich promocję - wyznał w rozmowie z “Super Expressem” popularny wokalista.

Reklamowany przez Świerzyńskiego nawóz ekologiczny ma zrewolucjonizować polskie rolnictwo. Daje lepsze rezultaty niż nawozy sztuczne, działa na wszystkie rośliny, poprawia jakość każdej gleby, a przy tym ma bardzo atrakcyjną cenę. Świerzyński zadeklarował, że przetestował już ten produkt, ratując trawę na swoich pastwiskach, którą zniszczyły dziki.

Bo wszyscy rolnicy to jedna rodzina

Wokalista Bayer Full to nie pierwsza osoba ze świata show biznesu, która próbuje swoich sił w branży rolniczej. Na początku tego roku media informowały o tym, że popularny piłkarz, Robert Lewandowski, został współwłaścicielem firmy Bio-Lider, mającej dostarczać rolnikom biologiczne preparaty, stymulujące wzrost roślin.

– Staram się dywersyfikować swój portfel inwestycyjny i wspierać te branże, które mają realny wpływ na nasze życie - uzasadniał wtedy swoją decyzję Lewandowski.

Czas pokazał, że rolnictwem zainteresowany jest nie tylko piłkarz, ale też jego żona Anna. Chcąc rozwijać swoją firmę, oferującą catering dietetyczny, Lewandowska kupiła szklarnię, w której uprawiane są zioła i warzywa. Ekologiczne produkty stają się później składnikami dań, serwowanych przez firmę popularnej trenerki.

Przypomnijmy, że decyzję o zajęciu się rolnictwem podjęli między innymi także gwiazda polskiego kolarstwa Czesław Lang, popularny Siara z “Kilera” czyli Janusz Rewiński czy znany strongman Mariusz Pudzianowski.

Zuzanna Ćwiklińska, fot. facebook.com/bayerfull/ Michał Brodowski

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a