Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Nowy ciągnik Ursus C-395 Black Bear – czy to będzie HIT?

Nowy ciągnik Ursus C-395 Black Bear – czy to będzie HIT?
Maszyny Rolnicze Ciągniki
Data publikacji 02.07.2020r.

Ursus nie składa broni i zamierza włączyć się do walki o rynek ciągników rolniczych. Jego asem w rękawie ma być Ursus C-395 w limitowanej wersji Black Bear (ang. czarny niedźwiedź). Maszynę wyróżnia unikatowa kolorystyka i design oraz dodatkowe wyposażenie. Ma też zwiększoną moc do 95 KM.

Koronawirus utrudnił funkcjonowanie zakładów Ursusa

Po przestoju związanym z pandemią koronawirusa Ursus uruchamia swoje zakłady. Ten w Dobrym Mieście już pracuje na pełnych obrotach, natomiast zakład w Lublinie ma działać w pełnym wymiarze w ciągu najbliższych dni. Polski producent ciągników i maszyn rolniczych żali się, że przez pandemię i związane z nią ograniczenia swobodnego przemieszczania się, spółka nie mogła normalnie funkcjonować.

r e k l a m a

 

Ursus C-395 Black Bear miał mieć premier na targach Agrotech w Kielcach

r e k l a m a

Dla Ursus problemem było także odwołanie lub przesunięcie wystaw i targów rolniczych. Na targach Agrotech w Kielcach, które pierwotnie miały odbyć się w marcu, a zostały przesunięte na listopad, Ursus chciał zaprezentować model C-395 w wersji Black Bear.

Czym ten model różni się od bazowego Ursusa C-395? Można przeczytać o tym w nr 27/2020 Tygodnika Poradnika Rolniczego na str. 34.

A jeśli ktoś nie ma Tygodnika, może zamówić prenumeratę już od 19,90 zł miesięcznie.

Prenumeratę można kupić tu: Zamów Tygodnik Poradnik Rolniczy

 

Przemysław Staniszewski

Fot. Ursus

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a