StoryEditorMateriał promocyjny

Lokalizator GPS – bezpieczne i nowoczesne rolnictwo

15.03.2021., 12:03h
Lokalizacja GPS Maszyn Rolniczych Online. Trudno wyobrazić sobie gospodarstwo rolne bez maszyn. Pojazdy, maszyny i sprzęt rolniczy są nieodłącznym elementem każdego gospodarstwa. Zarządzanie zasobami bywa jednak czasochłonne i kosztowne, szczególnie bez zastosowania nowoczesnych technologii.

Bezabonamentowy monitoring maszyn rolniczych

Zastosowanie systemu monitoringu GPS ORLLO świetnie sprawdza się w branży rolniczej, a jego zaletą jest niski koszt. Lokalizatory GPS ORLLO są bowiem bezabonamentowe. Sprawdzą się w ochronie maszyn, pojazdów i innego sprzętu gospodarskiego.

 

Jak działa lokalizator GPS ORLLO?

Korzystanie z urządzeń GPS nie wiąże się z żadnymi opłatami na rzecz ORLLO. Kupujesz urządzenie i reszta jest pod Twoją kontrolą. Wraz z lokalizatorem GPS ORLLO zyskujesz bezterminowy dostęp do platformy i aplikacji mobilnej. Do poprawnego działania urządzenia wystarczy tylko i wyłącznie karta SIM z ważnymi środkami na koncie oraz aktywnym pakietem internetowym.


  

Nowoczesne zarządzanie i planowanie w rolnictwie

Dla kogo jest lokalizator GPS? Dla każdego rolnika posiadającego sprzęt rolniczy. Lokalizatory GPS ORLLO wraz z polską aplikacją na telefon pomagają w zarządzaniu flotą maszyn, monitorowaniu pracy pracowników, zabezpieczają przed kradzieżą.

Monitorowanie użytkowania maszyn rolniczych, stan prac na polu i innych działań w gospodarstwie rolnym, jest bardzo czasochłonne. Z pomocą przychodzi system monitoringu GPS ORLLO wspierający efektywne planowanie poszczególnych działań na roli oraz pomagające zaoszczędzić czas - dzięki możliwości stałego monitorowania pracujących w polu maszyn.

Czy Twoje maszyny rolnicze pracują na właściwym polu? Skorzystaj z z funkcji geo-ogrodzenia i ustal strefę poruszania się maszyn rolniczych. Możesz określić strefę w polu, która wymaga nawożenia, zbioru plonów, opylania upraw itp.

Dość częstym zjawiskiem jest pozostawianie maszyn rolnicze na polu.  Świetnym rozwiązaniem jest doposażenie pozostawionego sprzętu w lokalizator GPS z wbudowaną baterią. Urządzenie zapewni stały pogląd na pozostawiony sprzęt, a powiadomienia oraz opcja geostrefy poinformują użytkownika o nagłej zmianie położenia lub opuszczenia wyznaczonego obszaru. 

Nowoczesne zarządzanie i planowanie w rolnictwie 

Zyskaj pełną kontrolę nad maszynami rolniczymi!

Podstawowe funkcje lokalizatorów GPS ORLLO to:

  1. Lokalizacja na żywo
  2. Powiadomienia alarmowe
  3. Historia trasy
  4. Raporty
  5. Lokalizacja na żywo – trackery GPS umożliwiają monitorowanie aktualnej pozycji pojazdu z poziomu polskiej aplikacji mobilnej, strony WWW oraz komend SMS. Oznacza to, że masz możliwość kontrolowania swojego sprzętu w gospodarstwie rolnym przez cały czas, nawet z odległych miejsc.  Dzięki zastosowaniu najnowszych inteligentnych technologii, lokalizatory GPS rozpoznają czy pojazd stoi w miejscu, czy porusza się lub czy przekroczył bezpieczną strefę (geoogrodzenie).
    powiadomienia alarmowe
  6. Powiadomienia alarmowe – w przypadku wykrycia ruchu lub wyjechania poza ustalony obszar, lokalizatory GPS ORLLO wyślą na Twój telefon powiadomienie PUSH, SMS lub wykona połączenie głosowe. Każde z urządzeń ma wbudowany mikrofon, dzięki czemu posiadają możliwość nasłuchu z miejsca instalacji.
  7. Historia trasy - gdy zechcesz sprawdzić historię, jaką trasę pokonała maszyna (do 3 miesięcy wstecz) – możesz to zrobić w bardzo łatwy i szybki sposób z poziomu aplikacji mobilnej lub strony WWW.
  8. Raporty - całkowity przebieg, prędkość pojazdu oraz współrzędne geograficzne są również dostępne z poziomu strony WWW.

 

Gdzie zainstalować lokalizator GPS?

Lokalizator GPS możesz zamontować w dowolnym miejscu. Masz do wyboru dwa rodzaje urządzeń: lokalizatory podłączone do stałego zasilania oraz lokalizatory z wbudowaną baterią. Te pierwsze rekomendujemy do ciągników, koparek, ładowarek, czyli urządzeń, które mają możliwość podłączenia lokalizatora GPS ORLLO pod źródła zasilania. Krótko mówiąc – do instalacji pojazdu. Z kolei te drugie posiadają wbudowany akumulator, który pozwala na działanie urządzenia przez ok. 30 dni bez dodatkowego zasilania. Po rozładowaniu, należy ponownie naładować urządzenie. Lokalizatory GPS ORLLO z baterią rekomendujemy do sprzętu, w którym nie ma możliwości podłączenia do źródła zasilania, np. naczepy, przyczepy, pługi, kosiarki itp. Montaż jest bardzo prosty. Silne magnesy neodymowe zastosowane w tych urządzeniach umożliwiają przytwierdzenie ich do każdego metalowego elementy.

 

Co w sytuacji słabego zasięgu GSM?

Urządzenia działają nawet w miejscach o słabym zasięgu sieci komórkowych. Umożliwia to praca w oparciu o moduł 2G. Obszary mniej zurbanizowane nie są żadną przeszkodą dla lokalizatorów ORLLO.

Pełną ofertę lokalizatorów GPS ORLLO znajdziesz tutaj.

 

Monitoring wizyjny ORLLO

System Monitoringu ORLLO to nie tylko lokalizatory GPS, ale także szeroka gama kamer do monitoringu:

Jeśli potrzebujesz porady w doborze optymalnego rozwiązania dla siebie, skorzystaj z porady ekspertów ORLLO

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
17. lipiec 2024 22:36