StoryEditorWypadki

Koszmarny wypadek pod Iławą. Tony ziemniaków zasypały kobietę

09.11.2022., 08:11h
Tej sytuacji nie sposób było przewidzieć. Kobieta znajdująca się nieopodal ciężarówki wypełnionej ziemniakami, nagle została przez nie przysypana. Jak doszło do wypadku?

Iława. Podczas prac w gospodarstwie rolnym ziemniaki przysypały kobietę

Do wypadku doszło w miejscowości Zwiniarz (woj. warmińsko-mazurskie. Podczas prac w gospodarstwie rolnym kobietę przysypały tony ziemniaków. Na miejsce skierowano cztery strażackie zastępy. Poszkodowana została wydobyta spod zwałów ziemniaków i trafiła do szpitala.

Przysypaną wygrzebały osoby postronne. Dokończyli strażacy

Gdy na miejsce dotarli strażacy kobieta była do połowy przysypana ziemniakami. Odgrzebali ją pobliskie osoby, które również znajdowały się na terenie gospodarstwa. Zapewne to, pozwoliło na uratowanie życia kobiecie. Gdyby nikt tego nie zauważył, a następnie nie odkopał poszkodowanej, mogłaby nie przeżyć do przyjazdu straży.

Urwały się drzwi naczepy

Na miejscu pracowali policjanci, którzy podają przyczyną wypadku. - Podczas prac w gospodarstwie rolnym urwały się aluminiowe drzwi naczepy od wywrotki, na której znajdowały się ziemniaki, które następnie przysypały stojącą w pobliżu mieszkankę gminy Grodziczno. Kobieta z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala - przekazuje asp. Ludmiła Mroczkowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim.

Michał Czubak
Fot. OSP Zwiniarz

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
17. lipiec 2024 22:40