Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

42-latek wbił się ciągnikiem w płot i zasnął! Grożą mu 2 lata więzienia

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
42-latek wbił się ciągnikiem w płot i zasnął! Grożą mu 2 lata więzienia
Wiadomości Policja
Data publikacji 28.02.2021r.

Pod Białymstokiem kierowca ciągnika rolniczego wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Po tym zdarzeniu traktorzysta… zasnął. Obudzili go dopiero policjanci. Kierowca ciągnika odpowie teraz aż za 3 winy i grożą mu 2 lata więzienia.

Białystok: traktorzysta staranował ciągnikiem płot i zasnął

W środę 24 lutego 2021 roku tuż po godz. 18.00 właściciela jednego z domów w gminie Michałowo pod Białymstokiem (woj. podlaskie) zaalarmował głośny hałas na jego posesji. Kiedy właściciel domu wyszedł zobaczyć co się stało, zobaczył ciągnik rolniczy, który staranował ogrodzenia i zatrzymał się na tuż za płotem. Jeszcze większe zdziwienie wywołał widok traktorzysty. Ten pomimo uderzenia ciągnika w ogrodzenie smacznie spał za kierownicą traktora.

Śpiącego traktorzystę z błogiego snu zbudzili dopiero policjanci z białostockiej drogówki. Jak się okazało 42-latek był kompletnie pijany. 

– Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec gminy Michałowo miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kilka minut później okazało się również, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami – informuje  asp. Katarzyna Zarzecka, oficer prasowa KMP w Białymstoku.

Pijanemu traktorzyście grozi do 2 lat pozbawienia wolności za prowadzenie traktora w stanie nietrzeźwości. 42-latek odpowie także za jazdę bez uprawnień oraz za zniszczenie mienia.


Paweł Mikos
Fot. archiwum policji (fotografia poglądowa)

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a