Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Ankieta: W jaki sposób pandemia wpłynęła na życie mieszkańców wsi?

Natalia Marciniak-Musiał
Kategoria: Wiadomości
Ankieta: W jaki sposób pandemia wpłynęła na życie mieszkańców wsi?
Wiadomości Życie wsi
Data publikacji 07.04.2021r.

Tylko do 9 kwietnia można wziąć udział w ankiecie dotyczącej wpływu pandemii koronawriusa na życie mieszkańców wsi. Jest to już kolejny sondaż przygotowywany przez Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk. Zachęcamy do jej wypełnienia - ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienia zajmuje chwilę.

PAN kolejny raz sprawdza jak epidemia wpłynęła na życie mieszkańców wsi

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN zaprasza i zachęca do udziału w ankiecie przygotowanej przez Instytut, która dotyczy znalezienia odpowiedzi na pytanie w jaki sposób pandemia koronawirusa wpłynęła na nasze życie, zarówno na polu prywatnym, społecznym, jak i zawodowym. Badanie trwa tylko kilka minut.
Autorem badania jest Kierownik Zakładu Ekonomii wsi prof. IRWiR PAN dr hab. Sławomir Kalinowski, który w imieniu swoim i Instytut zaprasza do udziału w badaniach.

r e k l a m a

Ankieta cenny źródłem informacji dla naukowców

Badanie trwa kilka minut. Ankietę znajdziecie państwo w LINK DO ANKIETY.

Każda ankieta stanowi dla badaczy cenne źródło informacji. Odpowiedzi można udzielać w okresie 26.03-09.04.2021. Pozostało zatem kilka dni na udzielenie odpowiedzi.

Dla przypomnienia, jest to czwarta edycja tego badania, poprzednie odbywały się kolejno w kwietniu, czerwcu i wrześniu 2020 roku. Dzięki temu powstała publikacja dostępna pod adresem Wyniki poprzednich edycji badania.

Zapraszamy do udziału w badaniu

Gorąco zachęcamy wszystkich do podzielenia się swoimi doświadczeniami z ostatniego roku jakich doświadczyliście Państwo w trakcie trwania pandemii. 

Oprac. Natalia Marciniak-Musiał
Zdjęcia: Pixabay

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a