Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Dramat na polu pod Kutnem. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Dramat na polu pod Kutnem. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala
Wiadomości Wypadek
Data publikacji 03.10.2022r.

Z poważnymi obrażeniami dłoni do szpitala trafiła kobieta, której ręka została pochwycona przez siewnik. Do wypadku doszło 1 października pod Kutnem (woj. łódzkie).

Kutno. We wsi Sójki siewnik wciągnął rękę kobiety

Podczas prac polowych we wsi Sójki (woj. łódzkie) nieopodal Kutna wydarzył się wypadek. Ranna została kobieta, która pracowała przy siewniku. Do zdarzenia doszło 1 października. Służby informację o niebezpiecznym zdarzeniu otrzymały około godziny 12.30.

r e k l a m a

Ranna trafiła do szpitala

Na miejscu pojawiła się załoga karetki pogotowia oraz straż pożarna. Medycy wspólnie z ratownikami ze straży zabezpieczyli poszkodowaną i przetransportowali ją do karetki pogotowia. Ta dalej zawiozła ją do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta doznała poważnych obrażeń dłoni.

Okoliczności wypadku wyjaśniają miejscowi policjanci.

We wsi Komarno-Kolonia siewnik wciągnął rękę rolnika

Podobnie przykre zdarzenie miało miejsce kilka tygodni wcześniej we wsi we wsi Komarno-Kolonia. Tam również siewnik wciągnął rękę, tyle że rolnikowi. Na terenie gospodarstwa rolnik został pochwycony przez ruchome elementy siewnika. Maszyna wciągnęła mu lewą rękę, która zaklinowała się na wysokości przedramienia. Konieczna była interwencja służb.

W tym przypadku poszkodowanego uwalniać musieli strażacy. Wycinali oni elementy ruchome siewnika, by w ten sposób uwolnić zakleszczoną kończynę i przekazać poszkodowanego załodze karetki pogotowia.

Ostatecznie mężczyzna do szpitala trafił helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Michał Czubak

Fot. ilustrujące/arch. PSP

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a