Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Tragiczny pożar w Gęsi. W spichlerzu SPALIŁ się 67-latek

Tragiczny pożar w Gęsi. W spichlerzu SPALIŁ się 67-latek
Wiadomości Pożar
Data publikacji 31.05.2022r.

W nocy z 26 na 27 maja we wsi Gęś (woj. lubelskie) miał miejsce pożar, który jak się okazało miał tragiczny skutek. W zgliszczach drewnianego budynku strażacy znaleźli zwęglone zwłoki.

Parczew. Pożar spichlerza w Gęsi

W chwili przyjazdu pierwszych zastępów straży pożarnej do Gęsi (woj. lubelskie) zastano pożar w pełni rozwinięty. Na miejscu byli już policjanci, ale z uwagi na płomienie nie byli oni w stanie robić nic innego, jak przyglądać się pożarowi. Kiedy służby jechały na miejsce miały informacje, że wewnątrz budynku może przebywać jedna lub więcej osób.

r e k l a m a

Zwęglone zwłoki wewnątrz

Informacja potwierdziła się, gdy strażacy opanowali pożar na tyle, że można było bezpiecznie wejść do środka budynku. Wewnątrz znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny. Później ustalono, że to 67-latek, który przebywał w tym budynku.

Jak doszło do pożaru?

To ustali policyjne postępowanie, jednak już teraz znana jest wstępna hipoteza. Wg niej do pożaru mógł przyczynić się piecyk typu „koza”, z którego korzystała ofiara.

Ciało denata zostało zabrane do zakładu medycyny sądowej. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok 67-latka, która ustali przyczynę zgonu mężczyzny.

Michał Czubak
Fot. PSP Parczew

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a