Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Wypadek w gospodarstwie pod Mielcem. Zbiornik przygniótł dziecko

Wypadek w gospodarstwie pod Mielcem. Zbiornik przygniótł dziecko
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 28.05.2021r.

Na 11-letniego chłopca ze wsi Wola Wadowska (woj. podkarpackie) spadł zbiornik na wodę. Duża beczka przygniotła chłopca. Dziecko śmigłowcem LPR zabrano do szpitala.

Mielec: wypadek podczas prac w gospodarstwie we wsi Wola Wadowska

Do groźnej sytuacji doszło w czwartek 27 maja 2021 roku podczas prac w gospodarstwie we wsi Wola Wadowska (woj. podkarpackie). Podczas prac z udziałem ciągnika rolniczego, za pomocą którego chciano przetransportować mogącego pomieścić około 1000 l wody zbiornik, doszło do  jego przewrócenia się. Pojemnik upadł na będącego w pobliży 11-letniego chłopca.

r e k l a m a

Dziecko śmigłowcem trafiło do szpitala

O wypadku natychmiast powiadomione zostały służby medyczne i policja. Na szczęście zbiornik, który spadł na chłopca, nie był wypełniony po brzegi. Szczęśliwie, pojemnik nie upadł w całości na dziecko, a jedynie na nogi.

11-latek podczas działań medycznych był dzielny, jednak obrażenia, jakich doznał wymagały szybkiej interwencji lekarzy w szpitalu, dlatego też do placówki medycznej został zabrany helikopterem LPR.

Sprawą wypadku w gospodarstwie zajmuje się teraz policja z Mielca. Śledczy badają wszelkie okoliczności niebezpiecznego wypadku. Na obecną chwilę wiadomo, że rodzice, którzy sprawowali opiekę nad chłopcem, byli trzeźwi.

Michał Czubak
Fot. arch. red.

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a