Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Nowa hurtownia OSM Łowicz

Nowa hurtownia OSM Łowicz
Polskie mleko Wiadomości z branży
Data publikacji 14.09.2020r.

26 sierpnia br. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu otworzyła Hurtownię Spożywczo-Przemysłową przy ul. Przemysłowej 3, tuż obok swojego zakładu produkcyjnego. Zważywszy na pandemię koronawirusa,  otwarcie odbyło się w wąskim gronie i kameralnej atmosferze.

Uroczyste otwarcie nowoczesnej hurtowni OSM Łowicz

Przy wejściu głównym klientów i gości witała Łowiczanka – „żywy” logotyp marki Łowicz oraz dwie dziewczynki w ludowych strojach łowickich. Prezes zarządu Iwona Grzybowska w towarzystwie wiceprezesa Łukasza Siewierskiego i przewodniczącego rady nadzorczej – Tomasza Chądzyńskiego, uroczyście przecięła wstęgę, zapraszając tym samym klientów na pierwsze zakupy. Klienci tego dnia licznie przybyli i z dużym zainteresowaniem przyglądali się półkom z artykułami ciesząc wzrok szeroką ofertą i atrakcyjnymi cenami.

r e k l a m a

Hurtownia jest nowoczesna, przestronna i oferuje szeroki asortyment produktów nabiałowych OSM w Łowiczu, które dzięki niedawnemu rebrandingowi opakowań wspaniale prezentują się na półkach. Dostępne są także inne produkty spożywcze, artykuły chemiczne i higieniczne oraz środki czystości. Dla pierwszych klientów przygotowano liczne promocje i niespodzianki.

Andrzej Rutkowski
Zdjęcie: Andrzej Rutkowski

Widziałeś już nasze video "Czy wieś może być lepszym miejsca do życia niż miasto? Wywiad z Magdaleną Michalak"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a