Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Kamila z "Rolnik szuka żony" szaleje w górach. Towarzyszy jej znany aktor?

Zuzanna Ćwiklińska
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Kamila z "Rolnik szuka żony" szaleje w górach. Towarzyszy jej znany aktor?
Rolnictwo na luzie
Data publikacji 15.01.2022r.

Kamila z “Rolnik szuka żony” nie znalazła dzięki programowi swojej drugiej połówki, ale z pewnością zyskała rozpoznawalność. Jej dalsze losy wciąż śledzą tysiące fanów, ciekawych, co nowego dzieje się u ich ulubienicy. Rolniczka od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy na swoich kontach w mediach społecznościowych. W święta pokazała znanego brata a tuż po nowym roku pochwaliła się tym, jak spędza czas w górach.

Kamila z Rolnik szuka żony spędziła Święta z młodym aktorem

Fani Kamili mieli w święta powody do ekscytacji. Ich ulubienica opublikowała bowiem zdjęcia z przystojnym, młodym mężczyzną. Okazało się, że to Mateusz Dymidziuk, obiecujący aktor, znany między innymi z serialu “Święty” czy epizodów w “M jak miłość” i “Barwach szczęścia”.

Jednak tych, którzy zdążyli się ucieszyć, że Kamila znalazła nową miłość, czekało rozczarowanie. Rolniczka nie ukrywała, że z aktorem łączy ją wyjątkowa relacja... rodzinna! Kamila i Mateusz są bowiem rodzeństwem.

Po świętach w rodzinnym gronie, Kamila znalazła także chwilę dla przyjaciół. Tuż po nowym roku spakowała się i wyruszyła do Zakopanego. Tym razem w wycieczce nie towarzyszył jej brat ani żaden potencjalny partner – był to bowiem typowo “babski” wyjazd. Rolniczka cieszyła się zaśnieżoną stolicą Tatr wraz z grupką przyjaciółek.

r e k l a m a

Kamila jednak nie traci wiary w miłość?

Choć udział Kamili w programie “Rolnik szuka żony” nie zakończył się znalezieniem partnera, wszystko wskazuje na to, że piękna rolniczka wciąż wierzy, że niebawem spotka tego jedynego. Zdjęcie z przechadzek po zakopiańskich uliczkach podpisała bowiem “Góralu, gdzie jesteś?”, sugerując, że jest już gotowa na nową miłość. Zarówno przyjaciele, jak i fani w komentarzach pod fotografią zapewniali ją, że z pewnością wymarzony góral niebawem się znajdzie.

Co działo się z Kamilą po programie?

Jeszcze przed finałem 8. edycji “Rolnik szuka żony” wiadomo było, że Kamila nie spotkała tam tego jedynego. Spośród Jana, Tomasza i Adama wybrała tego ostatniego, jednak ich relacja nie ułożyła się tak, jak tego oczekiwali. Zadecydowali, że lepiej się rozstać.

Zachowanie Kamili w programie sprawiło, że wielu widzów poczuło do niej niechęć. Zarzucano jej, że jest niezdecydowana, zachowuje się nieracjonalnie i źle traktuje swoich kandydatów. W jej obronie rycersko stanął Adam, jednak to nie powstrzymało niektórych oburzonych widzów i na Kamilę spadła fala hejtu. Rolniczka radziła sobie z nią, ograniczając swoją aktywność w Internecie.

Jakiś czas po finale Kamila przyznała się, że ma za sobą kolejny związek. Spotykała się krótko z pewnym mężczyzną, którego znała przed udziałem w programie. Niestety, ta relacja także nie przetrwała. Jak pokazują zdjęcia na jej profilu, rolniczka zdecydowała się odpocząć od związków i poświęcić więcej czasu na pielęgnowanie relacji z rodziną i przyjaciółmi.

Zuzanna Ćwiklińska, fot. TVP

Widziałeś już nasze video "Pełen wypas u Emilki Korolczuk na Ranczu w Laszkach"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a