Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Rolnik z Mazowsza trenował z Pudzianem. "Kozaczył na początku, ale dał radę"

Przemysław Staniszewski
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Rolnik z Mazowsza trenował z Pudzianem. "Kozaczył na początku, ale dał radę"
Rolnictwo na luzie Rolnictwo na luzie
Data publikacji 20.08.2022r.

Przemysław Smoliński zwyciężył w konkursie zorganizowanym przez firmę Swimer podczas Warsztatów Polowych Chemirolu. Nagrodą był trening z wielką gwiazdą sportu, zawodnikiem MMA oraz pięciokrotnym zdobywcą tytułu najsilniejszego człowieka świata – Mariuszem Pudzianowskim.

Trening rolnika z Mariuszem Pudzianowskim nagrodą w konkursie firmy Swimer

Było to bezcenne doświadczenie i zapamiętam je na zawsze – w taki sposób Przemysław Smoliński skomentował na gorąco trening z byłym strongmanem.

W konkursie mógł wziąć udział każdy. Wystarczyło udać się na warsztaty polowe organizowane przez firmę Chemirol w różnych lokalizacjach naszego kraju odpowiadając jednocześnie na pytanie: dlaczego poleciłbyś zbiornik Swimer Agro Tank 22 000 litrów swojemu sąsiadowi? Wedle trzyosobowej komisji najciekawiej na to pytanie odpowiedział Przemysław Smoliński, który w nagrodę mógł potrenować z mistrzem. A że praca na roli też wymaga nie lada krzepy, to młody rolnik wytrzymał wycisk, jaki przyszykował Mariusz Pudzianowski.

Kozaczył na początku, ale dał radę, choć myślę, że za dwa dni mocno odczuje ten trening – powiedział po treningu Mariusz Pudzianowski.

Warto dodać, że drugą nagrodą w konkursie był uniwersalny pojemnik mobiBOXX 300 litrów. Trzecią – zestaw gadżetów z logo Pudzian Team. Wręczono też trzy nagrody niespodzianki.

r e k l a m a

Polska firma Swimer od 14 lat na rynku

Firma Swimer została założona przez Łukasza Otrembę w Toruniu w 2008 roku. Na początku zajmowała się sprzedażą zbiorników z polietylenu. Pięć lat później sama ruszyła z produkcją zbiorników w oparciu o własne maszyny. W tym samym roku powstał dział eksportu. W 2014 roku miała w ofercie największy w Europie typoszereg stacjonarnych zbiorników z polietylenu do magazynowania oleju napędowego. W 2017 roku otwarta została nowa siedziba firmy. Obecnie w ofercie oprócz zbiorników do paliw, są też zbiorniki do nawozów płynnych, roztworu AdBlue oraz wody.

Przemysław Staniszewski
Zdjęcie: Przemysław Staniszewski

Artykuł ukazał się w Tygodniku Poradniku Rolniczym 32/2022 na str. 43. Jeśli chcesz czytać więcej podobnych artykułów, już dziś wykup dostęp do wszystkich treści na TPR:  Zamów prenumeratę.

Widziałeś już nasze video "Zakręcone Żniwa - Konkurs filmowy TPR"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a