Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Alliance Tire dostawcą roku opon do koncernu Agco

Alliance Tire dostawcą roku opon do koncernu Agco
Maszyny Rolnicze Wiadomości z branży
Data publikacji 07.10.2020r.

Firma Alliance Tire wykazała się skutecznością współpracy, dostosowaniem do wymogów oraz zwiększyła, gdy było to wymagane, wydajność zakładów produkcyjnych. Ponadto, pozytywnie zaskoczyła innowacjami, koordynacją, elastycznością oraz kosztami. I to – zdaniem Agco – zadecydowało, że wybrana została najlepszym dostawcą materiałów dla tego koncernu. Tytuł został przyznany podczas spotkania online dostawców Agco.

Wyróżnienie za najwyższej klasy produkty Alliance Tire

Nasz koncern – jak podkreśla John Shouse V, menedżer w Agco ds. strategicznych zasobów w dziale osi, gąsienic, opon i kół – bazuje na wielu dostawcach, a wyróżniamy tylko tych, którzy dostarczają wyłącznie najwyższej jakości produkty. I właśnie wyjątkowe rozwiązania oraz zdolność współpracy z Alliance Tire pomogły nam oferować innowacyjne rozwiązania, które wyróżniają się na tle reszty branży. Mowa na przykład o siewniku Fendt Momentum, który bazuje na oponach Alliance wyróżniających się bardzo dużym ugięciem (technologia Very High Flexion). Te opony wywierają mniejszy nacisk na glebę, a to pomaga pozyskać większe zbiory.

r e k l a m a

Domenic Mazzola, wiceprezes działu inżynierii i sprzedaży Alliance Tire Americas, twierdzi, że współpraca jest podstawą podejścia biznesowego producenta opon.

Jesteśmy zaszczyceni, że zdobyliśmy uznanie za nasze zaangażowanie we współpracę z Agco w zakresie pomocy w osiągnięciu ich celów na każdym poziomie, od rozwoju produktu po zakupy i produkcję – powiedział Domenic Mazzola. – Cenimy sobie nasze długofalowe relacje z Agco, których początki sięgają pionierskiej pracy nad oponami flotacyjnymi do pras zwijających Hesston i trwają nadal i także w formie współpracy nad jednymi z najbardziej innowacyjnych produktów firmy, czyli siewnikiem Fendt Momentum.

r e k l a m aPrzemysław Staniszewski
Zdjęcie: Przemysław Staniszewski

Widziałeś już nasze video "Zakręcone Żniwa - Konkurs filmowy TPR"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a