Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Fricke dealerem SAMASZ-u woj. podlaskim

Przemysław Staniszewski
Kategoria: Maszyny Rolnicze
Fricke dealerem SAMASZ-u woj. podlaskim
Maszyny Rolnicze Wiadomości z branży
Data publikacji 10.12.2021r.

Na Podlasiu maszyny SaMASZ-u oferują firmy Max-Rol Jeżewo Stare, Agro-Rolnik Śniadowo oraz KS Agro. Do tego grona dołącza firma Fricke Maszyny Rolnicze z oddziałem w Rzędzianach. Nowy kontrahent zastąpi dotychczasowego dialera – firmę Contractus.

Zmiany w sieci dealerskiej mają zapewnić jak najlepszą obsługę przed i posprzedażową

Zmiany w sieci dealerskiej SaMASZ-u mają na celu zapewnienie szerszego dostępu do oferty. Ponadto – jak zapewnia Piotr Cebeliński, kierownik działu handlu krajowego i spedycji w SaMASZ-u – mają też na celu zapewnienie jak najlepszej obsługi sprzedażowej oraz posprzedażowej.

r e k l a m a

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli czerpać maksymalne korzyści z użytkowania maszyn SaMASZ – dodaje Piotr Cebeliński.

Fricke od ponad 20 lat obsługuje klientów na terenie Warmii i Mazur. Jest autoryzowanym dealerem marki John Deere. Specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych, komunalnych oraz niezbędnych części i akcesoriów. Od tego roku firma weszła ze sprzętem John Deere na obszar Podlasia, który dotychczas należał do firmy Contractus.

r e k l a m a

Przemysław Staniszewski
Zdjęcie:

Artykuł ukazał się w Tygodniku Poradniku Rolniczym 49/2021 na str. 37. Jeśli chcesz czytać więcej podobnych artykułów, już dziś wykup dostęp do wszystkich treści na TPR:  Zamów prenumeratę.

Widziałeś już nasze video "Zakręcone Żniwa - Konkurs filmowy TPR"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a