StoryEditorHalvetic od Ciech Sarzyna już w 18 krajach

Polski herbicyd podbija Europę. "To dzięki innowacyjnej technologii BGT"

02.07.2023., 10:00h
W Polsce trwa kampania "Halvetic Pewność 100%", a produkt ten podbija kolejne rynki. Włochy, to kolejny rynek, na którym opracowany i produkowany przez CIECH Sarzyna Helvetic jest już dostępny.

Produkt od CIECH Sarzyna na kolejnym europejskim rynku

Proces rejestracyjny herbicydu zawierającego glifosat w opatentowanej technologii BGT trwa również w Estonii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Finlandii, Chorwacji i Urugwaju. Produkt może być niedługo dostępny już w 18 krajach. Dodatkowo, dzięki rozszerzeniu rejestracji, Halvetic będzie można stosować także w uprawach małoobszarowych, co przyczyni się do zwiększenia jego uniwersalności i przydatności dla rolników oraz ogrodników.

Technologia BGT jest skuteczna, a pozwala na zastosowanie mniejszej dawki pestycydu

Akcja "Halvetic Pewność 100%" ma przekonać, że technologia BGT daje pewność skuteczności jego działania. Pozwala na utrzymanie dotychczasowej skuteczności produktów opartych na glifosacie, przy jednoczesnym obniżeniu dawki substancji aktywnej na hektar o połowę, w porównaniu do istniejącego standardu rynkowego.

Dzięki setkom wykonanych testów na całym świecie, jesteśmy pewni efektywności działania Halvetic, dlatego gwarantujemy 100% pewności jego skuteczności lub zwrot kosztów produktu. Halvetic to pewne rozwiązanie w zwalczaniu chwastów, dzięki innowacyjnej technologii BGT działa bardziej efektywnie w trudnych warunkach pogodowych niż inne rozwiązania na rynku. Jako producent, dajemy 100 procent pewności efektywności zabiegu przy założeniu spełnienia warunków stosowania naszego produktu. Niezwykle istotne znaczenie ma również fakt, że Halvetic pozwala na redukcję śladu chemicznego w środowisku, co jest kolejnym krokiem na drodze do zielonej transformacji rolnictwa – mówi Wojciech Babski, prezes zarządu CIECH Sarzyna i szef biznesu AGRO Grupy CIECH.

Rolniku, wygrywaj z Halvetic od CIECH Sarzyna

W ramach akcji "Halvetic Pewność 100%" uczestnicy mogą zdobyć cenne nagrody. Warunkiem udziału jest pozostawienie opinii na temat Halvetic na stronie programu lojalnościowego Partner Sarzyna (www.partnersarzyna.pl). Akcja trwa do 30 września 2023 r.

Marek Kalinowski

fot. archiwum TPR

Artykuł ukazał się w Tygodniku Poradniku Rolniczym 26/2023 na str. 23. Jeśli chcesz czytać więcej podobnych artykułów, już dziś wykup dostęp do wszystkich treści na TPR: Zamów prenumeratę.

 

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. luty 2024 22:02