Korzyści w programie BeneFito z Duet na StartBASF
StoryEditorMateriał promocyjny

Oszczędzaj i zyskuj na ochronie swoich upraw!

26.03.2024., 14:07h
Ruszyła kolejna edycja programu promocyjnego firmy BASF. W tym roku producenci rolni kupujący produkty z oferty BASF ponownie mogą wziąć udział w programie korzyści BeneFito, który gwarantuje wiele benefitów.

Uczestnicy edycji 2023, którzy dokonali już rejestracji, automatycznie mogą kontynuować obecność w programie. Rejestracja gwarantuje też możliwość udziału we wszystkich zaplanowanych promocjach.

Wystarczy zrobić zakupy premiowanych produktów u Autoryzowanych Dystrybutorów, których lista dostępna jest na stronie www.agro.basf.pl, a punkty zostaną naliczone automatycznie. W przypadku zakupów u autoryzowanych sprzedawców należy wgrać dowody zakupów na koncie uczestnika programu. Zebrane punkty można wykorzystać w wieloraki sposóbnp.:  na rabaty – w postaci przelewu na konto, karty upominkowe czy też inne, atrakcyjne nagrody.

W Programie Korzyści BeneFito  premiowanych jest ponad 100 produktów BASF, z zakresu ochrony wszystkich upraw, czyli: zbóż, rzepaku, ziemniaków, buraków, sadów, warzyw i owoców miękkich oraz pozostałych, wspomagających i biobójczych.

Pełna lista premiowanych preparatów, terminy trwania akcji dla poszczególnych oraz  szczegółowy regulamin promocji, są dostępne po zalogowaniu się do systemu BeneFito i przystąpieniu do akcji.

Przykładowe promocje:

Kup produkty BASF i korzystaj dzięki BeneFito!

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
30. maj 2024 12:31