StoryEditorWiadomości rolnicze

Izydory 2021: Neorol najbardziej przyjazny rolnikowi w kategorii "Pasze"

01.12.2021., 10:12h
W tegorocznym plebiscycie Izydory w kategorii "Pasze/Komponenty paszowe" rolnicy uznali, że najbardziej przyjazną im firmą jest wytwórnia pasz Neorol. Jak wybór ten komentują Anna Piastowska i Daria Jakubowska, przedstawicielki firmy? Zobacz FILM pod artykułem!

„Izydory - Firma przyjazna rolnikowi"” to plebiscyt, który od 4 lat organizuje Polskie Wydawnictwo Rolnicze. W konkursie tym rolnicy wybierają firmy, które najlepiej dbają o ich interesy i wspierają ich w pracy w gospodarstwie. To prestiżowe wyróżnienie w branży agro -  świadczy o tym, że firmę docenili sami rolnicy.

Dlaczego rolnicy wybrali wytwórnię pasz Neorol?

W tym roku  zaszczytny tytuł "Firma przyjazna rolnikowi" przypadł sześciu firmom. W kategorii "Pasze/Komponenty paszowe" Izdydora 2021 zdobyła wytwórnia pasz Neorol z Chrzanu, która w tym roku obchodzi 25-lecie działalności. Produkuje pasze i MPU dla drobiu, trzody chlewnej, bydła i królików.

Podczas uroczystej Gali w Poznaniu statuetkę odebrała Daria Jakubowska, przedstawicielka firmy.

- Izydor jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Myślę, że zdobyliśmy go z kilku powodów. Przede wszystkim mamy spersonalizowaną ofertę do każdego klienta, więc podchodzimy do niego indywidualnie. Znamy potrzeby naszych klientów i staramy się im sprostać. Poza tym cały czas się rozwijamy i dbamy o to, by jakość naszych pasz była na jak najwyższym poziomie – wyjaśniła Jakubowska. 

Z kolei Anna Piastowska dodała, że statuetka Izydora to dla wytwórni ogromny zaszczyt.

- Świadczy o tym, że naszej firmie zaufało wiele osób i się nie zawiodło - zaznaczyła. 

Obejrzyj całą rozmowę!

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
17. lipiec 2024 20:41