StoryEditorwypadek

Motocyklista wbił się w ciągnik. 34-latek zginął [ZDJĘCIA]

27.04.2021., 09:04h
W Przywieczerzynku pod Włocławkiem doszło do śmiertelnego wypadku. 34-letni motocyklista uderzył w tył ciągnika rolniczego. Na skutek odniesionych obrażeń kierowca motocykla zmarł. Jak doszło do tego tragicznego wypadku?

Jak doszło do wypadku ciągnika z motocyklem w Przywieczerzynku?

W piątek 23 kwietnia 2021 roku około godz. 21.00 doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Przywieczerzynek pod Włocławkiem (woj. kujawsko-pomorskie). Zderzył się duży ciągnik rolniczy z motocyklem.

– Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 34-letni motocyklista najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w tył ciągnika rolniczego jadącego w tym samym kierunku od miejscowości Lubanie w stronę Tadzina – informuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowy KMP we Włocławku.

 

Młody motocyklista zmarł po zderzeniu z ciągnikiem

Motocykliście pierwszej pomocy niemalże natychmiast udzielili strażacy z OSP Janowice, którzy poruszali się tą samą drogą prywatnie. Następnie na miejsce wypadku zostali ściągnięci strażacy z OSP Janowice, OSP Lubanie i PSP Włocławek oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Ciężko ranny 34-latek został zabrany do szpitala przez ZRM. Niestety na skute odniesionych obrażeń motocyklista zmarł w szpitalu.

– Obecnie policjanci prowadzą pod nadzorem prokuratora postępowanie, które ma wyjaśnić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia – dodaje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek.

 

Paweł Mikos

Fot. OSP Janowice i OSP Lubanie

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. maj 2024 00:30