AGRO SHOW Bednary 2023Agro Show
StoryEditorMateriał promocyjny

Agro Show 2023: kiedy i jakie maszyny?

11.08.2023., 12:30h
Już niedługo cała branża rolnicza ponownie spotka się w Bednarach na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW. Ta największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie odbywać się będzie w dniach 22-24 września 2023 r.

Ile dni będą Bednary 2023?

Przygotowania do wystawy wchodzą w decydującą fazę. Tak jak co roku na początku sierpnia na stronie www.agroshow.pl zostanie opublikowany plan wystawy oraz lista zgłoszonych wystawców. Tegoroczna wystawa tak jak przed rokiem potrwa 3 dni.

Jakie oferty maszynowe zostały przygotowane dla rolników na Agro Show 2023?

Wystawa jest największym tego typu wydarzeniem w Polsce i w tej części Europy oraz największą plenerową wystawą jaka odbywa się na naszym kontynencie. Dla wielu firm a także rolników to bardzo ważne wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez rolniczych w kraju. Do Bednar ponownie przybędzie kilkuset wystawców oraz dziesiątki tysięcy rolników, by zobaczyć co przedsiębiorcy z branży szykują na najbliższą przyszłość. To jedyna taka okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertami firm maszynowych, porównać je i zdecydować o najlepszym wyborze dla swojego gospodarstwa.

Co poza maszynami będzie można zobaczyć na Bednarach?

W Bednarach zaprezentują się nie tylko firmy oferujące maszyny i urządzenia. Wystawiać się będą firmy sprzedające środki produkcji, wyposażenia gospodarstw, producenci pasz, nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego, części zamiennych, a także firmy świadczące usługi dla rolnictwa, przedstawiciele prasy branżowej, banków i instytucji finansowych działających w branży rolnej. Na AGRO SHOW zaprezentują się także wystawcy z zagranicy m.in;

 •  z Austrii,
 • Belgii,
 • Czech,
 • Danii,
 • Francji,
 • Holandii,
 • Irlandii,
 • Niemiec,
 • Turcji,
 • Ukrainy,
 • Włoch.

Czy na Bednarach 2023 będą pokazy maszyn rolniczych?

Otwarta formuła wystawy sprawdza się doskonale i daje duże możliwości prezentacji sprzętu rolniczego. W tym roku tak jak w latach ubiegłych odbywać się będą pokazy maszyn rolniczych podczas pracy. Zaplanowano je w dwóch blokach:

 • pokaz rolnictwa precyzyjnego,
 • pokaz pojazdów autonomicznych.

Jakie konkursy zostaną rozstrzygnięte na Agro Show 2023?

Wystawa AGRO SHOW to nie tylko stoiska firm, to również imprezy i wydarzenia towarzyszące, których w tym roku nie zabraknie. W piątek odbędzie się finał kolejnej edycji konkursu Młody Mechanik na Medal, który organizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych i będzie równocześnie eliminacjami do udziału w międzynarodowym konkursie WorldSkills, który odbywać się będzie za rok we Francji. W sobotę o miano najlepszego mechanika maszyn rolniczych walczyć będą finaliści konkursu Mechanik na Medal. Organizator, zadbał by AGRO SHOW nie było jedynie komercyjną imprezą wystawienniczą, ale miało szerszą formułę i walor edukacyjny. Dlatego każdego dnia będzie można wziąć udział w towarzyszących wydarzeniu seminariach i wykładach, których program zostanie już wkrótce opublikowany.

Po ile są bilety na Agro Show 2023?

Wystawa, tak jak przed rokiem będzie biletowana. Bilety dostępne będą na platformie ebilet.pl. Będzie je można również kupić bezpośrednio przed wejściem na wystawę. Organizator jednak zaleca zakup biletów wcześniej przez internet. Pozwoli to uniknąć kolejek przed wejściem na wystawę, poza tym bilety kupione online będą tańsze.

Dofinansowanie wyjazdów grupowych na Agro Show

Organizator, jak zawsze, przygotował program dofinansowania przyjazdów grupowych. Informacje na ten temat będzie można uzyskać na stronie internetowej wystawy. Na przyjezdnych własnymi samochodami, czekać będą bezpłatne parkingi. Wystaw czynna będzie dla zwiedzających od piątku do niedzieli w godzinach 9-17.

TPR

Źródło: Agro Show

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
19. czerwiec 2024 04:56