fot. Mazowiecka Policja
StoryEditorPOLICJA

40-latek chciał przechytrzyć policję. Ukrył narkotyki w kopaczce do ziemniaków

25.05.2023., 17:30h
Policjanci z Grójca zatrzymali 40-latka i zabezpieczyli narkotyki o łącznej czarnorynkowej wartości ponad 25 tys. zł. Część z nich schowana była w kopaczce do ziemniaków.

Grójec. Narkotyki schował w kopaczce do ziemniaków

Policjanci z Grójca (woj. mazowieckie) w wyniku działań operacyjnych uzyskali informację o 40-latku, który para się dilerką narkotyków. Obserwacja pozwoliła im na zebranie materiału dowodowego i przeszukanie miejsca zamieszkania podejrzanego. Zarówno przy nim, jak i w miejscu jego zamieszkania znaleziono narkotyki. Część z nich schowana była w nietypowym miejscu, mianowicie w kopaczce do ziemniaków.

Zatrzymanie i areszt dla podejrzanego

W trakcie przeszukania kryminalni znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę, mefedron i marihuanę z których można było przygotować kilkaset porcji dilerskich. Część z tych narkotyków znaleziono pod łóżkiem 40-latka, a inne ukryte w kopaczce do ziemniaków. Łącznie stanowiło to 450 gramów substancji zabronionych o czarnorynkowej wartości około 25 tys. zł.

- Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania, prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec 40-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania – informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z mazowieckiej policji.

Michał Czubak
Fot. Mazowiecka Policja

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. maj 2024 08:25