fot. mazowiecka policja
StoryEditorWYPADKI

Audi wpadło na ciągnik. 1,5-roczna dziewczynka trafiła do szpitala

08.10.2023., 16:30h
Niedawno, 33-letni kierowca ciągnika rolniczego doświadczył, że pośpiech może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. W wyniku jego zachowania do szpitala trafiła półtoraroczna dziewczynka.

Białobrzegi. Zderzenie ciągnika z samochodem osobowym

Jesień to nadal okres intensywnych prac rolniczych, które czasami mogą trwać do późnych godzin, zużywając energię pracowników. Praca na polu jest wyjątkowo wymagająca, ponieważ zależy od warunków pogodowych oraz pór dnia. Po wielu godzinach za kierownicą ciągnika rolniczego każdego może dopaść zmęczenie i osłabienie koncentracji na drodze. Pech chciał, że tym razem padło na 33-letniego traktorzystę.

Kierujący ciągnikiem rolniczym wymusił pierwszeństwo na samochodzie osobowym

Traktorzysta, włączając się do ruchu drogowego, nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Audi, którym kierował 34-latek. W wyniku tego zdarzenia półtoraroczna pasażerka w Audi została przetransportowana do szpitala, chociaż nie odniosła widocznych obrażeń zewnętrznych.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach natychmiast zabezpieczyli miejsce wypadku i zebrali wszelkie niezbędne informacje w celu wyjaśnienia okoliczności tego incydentu.

M. Czubak

fot. mazowiecka policja

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. czerwiec 2024 22:25