fot. TZŚ
StoryEditorWYPADEK

Dramat pod Śremem. Młody rolnik zginął obok ciągnika rolniczego

06.04.2024., 09:30h
W piątek wieczorem w jednej z wsi koło Książa Wielkopolskiego (woj. wielkopolskie) doszło do dramatycznych zdarzeń, które zakończyły się śmiercią 39-letniego rolnika.

Śrem. Śmiertelny zdarzenie na posesji w Kiełczynie

Służby informację o mężczyźnie bez funkcji życiowych znajdującym pod ciągnikiem rolniczym, otrzymały w piątek około godziny 21.15. Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej, policję oraz pogotowie. Jak przekazał Piotr Michalski, oficer prasowy PSP Śrem, pierwsi na miejscu byli policjanci, którzy wydobyli poszkodowanego i prowadzili resuscytację, do czasu przyjazdu służb ratowniczych.

Wezwano śmigłowiec

Do zdarzenia zadysponowano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak LPR został odwołany. Na miejsce dotarła naziemna załoga pogotowia, która wspólnie z ratownikami ze straży prowadziła medyczne czynności ratownicze. Niestety, po kilkudziesięciu minutach stwierdzono zgon 39-latka.

Młody rolnik zmarł z przyczyn naturalnych?

Wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajęli się policjanci, którzy ustalili, że do żadnego przygniecenia czy też najechania 39-latka przez ciągnik rolniczy nie doszło

- Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych (...) Lekarz wykluczył, aby mężczyzna doznał obrażeń, które wskazywałyby na przejechanie go przez ciągnik - podaje podinspektor Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP Śrem.

Ciało młodego rolnika zostało wydane rodzinie. Prokuratura odstąpiła od czynności w tej sprawie.

Michał Czubak

fot. TZŚ

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. czerwiec 2024 13:17