fot. KPP Zakopane
StoryEditorWYPADKI

Mężczyzna wpadł między ciągnik a przyczepę. "Zestaw ciągnął go po ziemi"

08.11.2023., 14:30h
W miejscowości Brzegi, położonej w województwie małopolskim, miało miejsce groźne zdarzenie z udziałem ciągnika rolniczego. Do wypadku doszło podczas prac leśnych. W wyniku wypadku jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Zakopane. Wypadek ciągnika podczas prac leśnych

Do wypadku doszło w miniony wtorek w godzinach popołudniowych. Zdarzenie, w którym ucierpiał rolnik, miało miejsce w miejscowości Brzegi.

Według ustaleń policji, mężczyzna pochodzący z powiatu tatrzańskiego, pracując przy pracach leśnych, opuścił kabinę ciągnika i udał się na jego tył. Znalazł się między pojazdem, a przyczepą rolniczą, z którą traktor był sprzężony. Na przyczepie znajdowało się drzewo z pobliskiego lasu.

Stan rolnik był poważny

Najprawdopodobniej w momencie, gdy znajdował się między ciągnikiem a przyczepą, ciągnik niespodziewanie zaczął się toczyć w dół, co sprawiło, że mężczyzna został uderzony przez przyczepę. Przez chwilę zestaw ciągnął poszkodowanego po ziemi.

W wyniku tego wypadku traktorzysta doznał poważnych obrażeń ciała i konieczne było jego natychmiastowe przewiezienie do szpitala.

​Michał Czubak

fot. KPP Zakopane

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. czerwiec 2024 00:04