Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

24-latek w Hondzie wbił się w kombajn. Cudem przeżył! [FOTO]

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
24-latek w Hondzie wbił się w kombajn. Cudem przeżył! [FOTO]
Wiadomości wypadki
Data publikacji 10.08.2020r.

Pod Ostródą doszło do makabrycznie wyglądającego wypadku – samochód osobowy wjechał wprost pod kombajn rolniczy. Heder kombajnu dosłownie zmiótł górną część osobówki. Pomimo tego, kierowca i pasażer przeżyli wypadek. Młody kierowca jednak straci prawo jazdy.

Ostróda: wypadek kombajnu i Hondy w Kitnowie

W sobotę 8 sierpnia ok. godz. 19.15 doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku z udziałem kombajnu rolniczego w Kitnowie pod Grunwaldem (powiat ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie). Strażacy z PSP w Ostródzie i OSP Gierzwałd po dotarciu na miejsce zdarzenia zastali wbity pod heder kombajnu samochód osobowy marki Honda.

r e k l a m a

Pomimo, że zdarzenie wyglądało makabrycznie, to zarówno kombajnista, jak i kierowca oraz pasażer samochodu osobowego samodzielnie wydostali się z pojazdu. Kierowca osobowej Hondy uskarżał się „jedynie” na bóle kręgosłupa, dlatego został zabrany do szpitala.

Pracujący na miejscu ostródzcy policjanci ustalili, że do wypadku prawdopodobnie doprowadził 24-letni kierowca Hondy. Miał on nie dostosować prędkości do warunków ruchu i wyjeżdżając ze wzniesienia zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie wjechał wprost pod nadjeżdżający kombajn.

r e k l a m a

– Badanie na zawartość alkoholu w organizmie 24- letniego kierowcy hondy wykazało 0,3 promila. Mimo, iż jest to wartość wykroczeniowa, mężczyzna stracił swoje prawo jazdy – informuje mł. asp. Anna Balińska, oficer prasowy KPP w Ostródzie.

 

Paweł Mikos
Fot. st. ogn. Paweł Jakusik, KP PSP w Ostródzie 

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a