Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Dramatyczny wypadek: ciągnik staranowany przez pociąg

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
Dramatyczny wypadek: ciągnik staranowany przez pociąg
Wiadomości Policja
Data publikacji 24.09.2020r.

Na przejeździe kolejowym w miejscowości Zawidz Kościelny ciągnik rolniczy zderzył się z pociągiem. Rolnik kierujący ciągnikiem z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Kilka godzin wcześniej w pobliżu miejsca tego wypadku, w zderzeniu auta z ciągnikiem zginęła 43-letnia kobieta.

Zawidz Kościelny: zderzenie ciągnika z pociągiem

We wtorek, 22 września 2020 roku około godz. 16.30 na przejeździe kolejowym w miejscowości Zawidz Kościelny (powiat sierpecki, woj. mazowieckie) doszło do poważnego wypadku drogowego. Ciągnik rolniczy z ładowaczem czołowym wjechał na przejazd kolejowy, gdzie zderzył się z szynobusem. Siła zderzenia była tak duża, że ciągnik rolniczy został zmieciony z przejazdu i przewrócił się na bok.

W wyniku wypadku ranny został kierowca ciągnika, który został zabrany do szpitala. Natomiast żadna z kilkunastu osób podróżujących pociągiem nie odniosła żadnych obrażeń.

Obecnie policja ustala okoliczności wypadku. 

r e k l a m a

Ciągnik zmiażdżył samochód osobowy – zginęła 43-latka

Wtorek był niezwykle pracowity dla służb ratunkowych z powiatu sierpeckiego. Kilka godzin wcześniej, zaledwie 2–3 km od miejsca zderzenia ciągnika z pociągiem doszło do tragedii. Ogromny ciągnik rolniczy Fendt zderzył się z samochodem osobowym marki Citroen i następnie zmiażdżył przednimi kołami osobówkę. W tym wypadku zginęła 43-letnia mieszkanka Osieka.

Więcej na ten temat

Koszmarny wypadek. Ogromny ciągnik Fendt zmiażdżył Citroena. Zginęła 43-letnia kobieta 

 

Paweł Mikos
Fot. OSP Zawidz 

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a