Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Kto wygrał ładowarkę i zbiornik do nawozów płynnych? Poznaj zwycięzców konkursu "Rolnik - zawód wielkiej wagi"

Kto wygrał ładowarkę i zbiornik do nawozów płynnych? Poznaj zwycięzców konkursu "Rolnik - zawód wielkiej wagi"
Wiadomości
Data publikacji 07.09.2022r.

Konkurs "Rolnik - zawód wielkiej wagi" rozstrzygnięty! Zobaczcie do kogo trafi ładowarka przegubowa Weidemann 1390 i zbiornik do nawozów płynnych Swimmer.

Konkurs "Rolnik - zawód wielkiej wagi", zorganizowany przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawcę m. in. Tygodnika Poradnika Rolniczego, został rozstrzygnięty!  Główną nagrodą była ładowarka przegubowa Weidemann 1390. Z kolei za drugie miejsce laureaci otrzymają zbiornik do nawozów płynnych Swimmer o pojemności 22 tys. litrów.

Aby wygrać w konkursie jego uczestnik musiał:

r e k l a m a

1. Odgadnąć wagę ładowarki przegubowej Weidemann 1390 z paletą gazet wydawanych przez PWR (zestaw widoczny jest na zdjęciu poniżej).



r e k l a m a

2. Wymyślić hasło promujące czasopismo "Tygodnik Poradnik Rolniczy"

3. Wejść na stronę www.konkurs.pwr.agro.pl i wypełnić zgłoszenie konkursowe podając swoje dane, wagę konkursowego zestawu oraz hasło promujące "Tygodnik Poradnik Rolniczy"

Zasady przydzielania nagród w konkursie

Komisja Konkursowa przyznała nagrodę główną - ładowarkę Weidemann 1390 uczestnikowi, który spośród wszystkich uczestników otrzymał najwyższą liczbę punktów za najtrafniej oszacowany wynik zadania konkursowego nr 1 polegającego na odgadnięciu wagi ładowarki razem z paletą gazet oraz za zadanie konkursowe nr 2 polegające na wymyśleniu hasła promującego tytuł danego czasopisma.

Laureatem drugiej nagrody - zbiornika do nawozów płynnych Swimmer o pojemności 22 tys. litrów - został uczestnik, który spośród wszystkich uczestników konkursu, którzy ułożyli hasło konkursowe uzyska od Komisji Konkursowej najwyższą ocenę za zadanie konkursowe nr 1 oraz za zadanie konkursowe nr 2.

Poznajcie zwycięzców konkursu "Rolnik - zawód wielkiej wagi"

Niezmiernie miło nam ogłosić, że zwycięzcą konkursu i zdobywcą głównej nagrody - ładowarki przegubowej Weidemann1390 - został Pan Rafał z miejscowości Ptaki. Pan Rafał bezbłędnie wytypował wagę ładowarki wraz z paletą gazet, która wyniosła 3199 kg. Wymyślił też hasło: "Czytanie Poradnika pomaga w sukcesie rolnika!" Film z oficjalnego ważenia tej ładowarki można zobaczyć poniżej. Gratulujemy!

Natomiast zdobywcą drugiej nagrody w naszym konkursie - zbiornik do nawozów płynnych Swimmer o pojemności 22 tys. litrów. - został Pan Marian z miejscowości Zbąszyń. Pan Marian oszacował wagę ładowarki z paletą gazet tylko o kilogram mniej zwycięzcy, tj. 3198 kg. Wymyślił hasło: "Tygodnik Poradnik Rolniczy prenumerujesz, cotygodniowy dostęp do wiedzy rolniczej zyskujesz". Serdecznie gratulujemy!

Wręczenie nagród obu zwycięzcom odbędzie się w sobotę 24 września o godz. 12:00 podczas targów Agro Show 2022 w Bednarach k. Poznania na stoisku Polskiego Wydawnictwa Rolniczego nr 377 w sektorze B.

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a