Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Konwencja Programowa AgroUnii - kiedy i jaki program?

Konwencja Programowa AgroUnii - kiedy i jaki program?
Wiadomości Wiadomości
Data publikacji 27.11.2021r.

Michał Kołodziejczak, lider AgroUnii zdradził, że 4 grudnia w Warszawie przedstawi główne założenia tej organizacji. Już dziś można zapisać się na to wydarzenie. Czego dotyczyć będzie Konwencja Programowa AgroUnii?

Czego dotyczyć będzie Konwencja Programowa AgroUnii?

Na Konwencji zostaną przedstawione problemy Polaków, które zdaniem AgroUnii, nie są rozwiązywane we właściwy sposób przez władze. Organizacja Kołodziejczaka zaprezentuje swój plan odbudowy rolnictwa, produkcji żywności, ale nie tylko, bo plan obejmuje także inne sektory. Jednym z tematów konwencji będą zagrożenia wynikające z Europejskiego Zielonego Ładu zarówno w wymiarze rolniczym, jak i gospodarczym. Wydarzenie będzie dobrą okazją, by poznać koordynatorów regionalnych z całej Polski oraz zapisać się do organizacji.

r e k l a m a

Poruszone będą także kwestie związane z problemami hodowców trzody chlewnej w kontekście afrykańskiego pomoru świń (ASF) i tuczu nakładczego. AgroUnia podejmie również tematy bieżące, a wśród nich patologie w handlu, rozumiane poprzez nieuczciwe wykorzystywanie przewagi kontraktowej przez supermarkety czy nieprawidłowości w sklepach wielkopowierzchniowych.

Rozbudowa organizacji

r e k l a m a

Konwencja będzie także miejscem spotkania dla działaczy z całej Polski. Michał Kołodziejczak podkreśla, że AgroUnia przechodzi do kolejnych działań.

– Jesteśmy jedyną organizacją, która z takim uporem od prawie czterech lat idzie do przodu. Zmieniamy rzeczywistość, ale chcemy mieć jeszcze większy wpływ. Konwencja programowa będzie historycznym momentem naszej działalności. Zaczynamy działać jeszcze mocniej. Robimy swoje i w swoim stylu – ryzykownie i odważnie. Warto być tam z nami – zaznacza Michał Kołodziejczak.

Jak zapisać się na Konwencję?

Na Konwencji Programowej AgroUnii może pojawić się każdy, kto chce aktywnie tworzyć struktury organizacji w całej Polsce. Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia w Warszawie, rozpocznie się o godzinie 11.00. Niedługo ogłoszony zostanie dokładny plan oraz miejsce Konwencji. Na stronie www.agrounia.pl opublikowany zostanie formularz, dzięki któremu będzie można zapisać się na wydarzenie. Już dzisiaj można zgłosić swoją chęć uczestnictwa e-mailem na adres: konwencja@agrounia.pl. Szczegóły będą przesłane w wiadomości zwrotnej.

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Kamizelka damska - Tygodnik Poradnik Rolniczy

Kamizelka damska - Tygodnik Poradnik Rolniczy

Płacisz tylko

189,00 zł

Cena regularna 219,00 zł

SPRAWDŹ

Aneta Wasielewska
fot. arch. red.

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a