Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Rolnik wracał z giełdy i zakorkował S11 na wiele godzin. Co takiego zrobił?

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Rolnik wracał z giełdy i zakorkował S11 na wiele godzin. Co takiego zrobił?
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 11.09.2022r.

Zawód rolnika to zawód trudny, wymagający wielu poświęceń, wczesnego wstawania i wielogodzinnych prac nie tylko w polu. Czasami człowiekowi oko się zmruży i mamy oto taki skutek. Pod Ostrowem Wielkopolskim rolnik zablokował S11 na wiele godzin… bo usnął za kierownicą.

Ostrów Wielkopolski. Rolnik w ciężarówce zasnął za kierownicą

Zderzenie miało miejsce dziś tj. 11 września około godziny 8 rano. Na S11 w pobliżu Ostrowa Wielkopolskiego (woj. wielkopolskie) do rowu wpadła ciężarówka. Pojazd przewrócił się na bok i częściowo znajdował się na drodze. Jak się okazało Scanią jechał rolnik z powiatu kaliskiego, który wracał z giełdy rolnej we Wrocławiu i zasnął za kierownicą.

r e k l a m a

Wielogodzinne utrudnienia

Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej oraz policję. Kierujący Scanią nie uskarżał się na boleści ciała, więc nie był powodu hospitalizować mężczyzny. Jak przyznał służbom, wracał z giełdy, gdzie sprzedał kapustę i… zasnął za kierownicą auta.

Jego przygoda w rowie kosztowała wiele cierpliwości kierowców poruszających się „eską” w kierunku Poznania. Najpierw droga była zablokowana z powodu działań służb, a następnie z uwagi na wyciąganie przewróconego pojazdu na drogę.

Rolnik, który kierował ciężarowym pojazdem, został przez policję ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji.

Michał Czubak
Fot. ilustrujące/OSP Buk

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a