Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

W nowym TPR o tym, jak jak rząd zamierza zmienić oblicze polskiej wsi

Kamila Szałaj
Kategoria: Wiadomości
W nowym TPR o tym, jak jak rząd zamierza zmienić oblicze polskiej wsi
Wiadomości Co w nowym numerze
Data publikacji 29.11.2021r.

W numerze 49 Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie o tym, jak rząd zamierza zmienić oblicze polskiej wsi. Poruszamy także temat spodziewanego szantażu zbożowego ze strony Rosji. Wyjaśniamy też, dlaczego tak trudno przygotować szczepionkę przeciwko ASF i opisujemy smutną historię dostawcy OSM Łowicz, któremu prąd zabił krowy. O czym jeszcze przeczytasz w najnowszym numerze TPR?

Pierwsza konwencja programowa AgroUnii 

- Problemy w rolnictwie wyrastają jak grzyby po deszczu. Nastała kumulacja złych zdarzeń. Nie możemy być bierni ani stać z boku i tylko podpowiadać co trzeba zmienić. Trzeba działać - mówi Michał Kołodziejczak w przeddzień pierwszej konwencji programowej AgroUnii. Kiedy odbędzie się spotkanie? Kto może wziąć udział? Jakie pomysły na poprawę sytuacji rolników ma AgroUnia?  

r e k l a m a

Sprawdź! Piszemy o tym na str. 7. 

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

r e k l a m a

W numerze 49/2021 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • Grupa Azoty zachęca, by kupować nawozy. Ale za co i czy to się zwróci?
  • Jak skutecznie nawozić rośliny? 
  • Prawdziwa ekologia jest wymagająca i czasochłonna
  • Problemy w opryskiwaczach MGM
  • Niewiarygodny rozsiewacz od Krukowiaka
  • Prąd zabił krowy dostawcy OSM Łowicz
  • Zapraszamy też do udziału w naszych konkursach. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.

Wideo - W nowym TPR o tym, jak jak rząd zamierza zmienić oblicze polskiej wsi

Idź do wideo


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – półroczna prenumerata

Tygodnik Poradnik Rolniczy – półroczna prenumerata

Płacisz tylko

156,00 zł SPRAWDŹ

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

Paweł Mikos

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a