Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Wypadki w rolnictwie: 64-latek przygnieciony przez ciągnik

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Wypadki w rolnictwie: 64-latek przygnieciony przez ciągnik
Wiadomości wypadki w rolnictwie
Data publikacji 01.05.2020r.

Wypadek w lubelskim. Pod ciągnikiem znalazł 64-letni mieszkaniec Poniatowej. Ciągnik przewrócił się i przygniótł mężczyznę, który trafił do szpitala. Policja podaje, jak doszło do wypadku.

Lubeslkie: W Poniatowej rolnik został przygnieciony przez ciągnik

Groźny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego i rolnika wydarzył się 27 kwietnia około godziny 13. Traktorzysta znalazł się pod ciągnikiem. Maszyna przygniotła mężczyznę, który po oswobodzeniu przez służby trafił karetką do szpitala.

Jak doszło do wypadku? Policja informuje

r e k l a m a

Wypadek, jak się później okazało, przysporzył niegroźnych obrażeń ciała i po kilkugodzinnym pobycie w szpitalu został zwolniony do domu.

Wg informacji podawanych przez policję, do przewrócenia się ciągnika i przygniecenia jego kierowcy doszło na przepuście. Kierujący maszyną podczas cofania zjechał jednym kołem, co spowodowało zachwianie maszyny i w konsekwencji doprowadziło do jej przewrócenia.

r e k l a m a

— Badanie stanu trzeźwości wykazało, że jeszcze cztery godziny po zdarzeniu w jego organizmie był ponad promil alkoholu. Badanie retrospekcyjne pozwoli funkcjonariuszom ustalić stan trzeźwości traktorzysty w momencie zdarzenia — przekazuje lubelska policja.

Michał Czubak
fot. Lubelska Policja
źródło: Lubelska Policja

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a