StoryEditorMateriał promocyjny

Nowość – OTOMOTO w handlu sprzętem rolniczym

29.09.2020., 22:09h
OTOMOTO stworzyło nowy portal dedykowany profesjonalistom. OTOMOTO Profi specjalizuje się w ofertach maszyn rolniczych, budowlanych i samochodów ciężarowych. W jaki sposób ułatwia zakup i sprzedaż ciężkiego sprzętu?

Łatwiejsze wyszukiwanie ofert

Serwis OTOMOTO Profi koncentruje się na ciężkim sprzęcie, prezentując oferty w takich kategoriach jak rolnictwo, transport, budownictwo oraz sprzęt do przenoszenia materiałów. Portal został w pełni przystosowany do oczekiwań kupujących, którzy mogą korzystać z zaawansowanych filtrów pozwalających szybko i sprawnie wyszukiwać najbardziej interesujące ogłoszenia. Oferty można sortować m.in. ze względu na wagę, konfigurację napędu, DMC, ładowność czy wysokość podnoszenia. Dzięki temu poszukiwania na OTOMOTO Profi są dla kupujących znacznie łatwiejsze niż w przypadku innych, niewyspecjalizowanych w ciężkim sprzęcie platform sprzedażowych.


Szeroki dostęp do ogłoszeń

Nie jest tajemnicą, że im większy zasięg ogłoszenia, tym większa szansa na znalezienie kupującego. OTOMOTO ma pod tym względem sporo do zaoferowania. Serwisy Grupy OLX mogą pochwalić się znaczącą oglądalnością – cieszą się drugą największą liczbą odsłon w Polsce, zaraz po Google. Korzysta z nich ponad 17 milionów unikalnych użytkowników. Wybierając OTOMOTO Profi można łatwo skorzystać z popularności tych portali, bo serwis pozwala na zwiększenie widoczności oferty poprzez eksport ogłoszeń. Po publikacji na OTOMOTO Profi, oferta zostanie wyeksportowana do największych platform ogłoszeniowych w Polsce, OTOMOTO oraz OLX, a także na zagraniczną platformę OLX Ukraina i wkrótce do międzynarodowego Tradusa. To duże ułatwienie dla kupujących, którzy posiadają szeroką ofertę i dotychczas, by zwiększyć widoczność ogłoszeń, musieli publikować je kolejno na kilku portalach.


Ogłoszenia o wynajmie

Popularnym rozwiązaniem w segmencie ciężkiego sprzętu jest wynajem pojazdów. Nowy serwis OTOMOTO dopuszcza również możliwość wystawienia ogłoszeń w tej kategorii. To ułatwienie zarówno dla osób, które szukają sprzętu na wynajem, jak i dla tych, którzy oferują swoje usługi. W razie wątpliwości można też w jednym miejscu zorientować się, czy w danej sytuacji korzystniejszy będzie zakup, czy wynajem konkretnej maszyny.


Udogodnienia dla sprzedających

OTOMOTO Profi, jako serwis dla profesjonalistów, oferuje szereg udogodnień, wpływających na efektywność codziennej pracy w sprzedaży. Pozwala zarządzać ogłoszeniami z jednego miejsca i na bieżąco monitorować, które oferty są aktywne. Takie skoncentrowane zarządzanie pozwala optymalizować procesy sprzedażowe. OTOMOTO Profi oferuje też usprawnienia w zakresie dodawanych ogłoszeń – dzięki rozwijanym listom z cechami pojazdu, tempo dodawania ofert wzrasta, a ryzyko popełnienia błędu spada. W połączeniu ze wspomnianym wyżej eksportem ogłoszeń, dodawanie ofert zajmuje mniej czasu! Ciekawym rozwiązaniem jest też możliwość wystawiania maszyn bez podawania ich cen. Dzięki opcji „cena na żądanie” łatwiej można nawiązać kontakt z ewentualnym kupującym.


OTOMOTO Profi to portal dla profesjonalistów poszukujących wygodnych rozwiązań w świecie maszyn ciężkich. Jest stworzony dla osób, które oczekują szerokiego zasięgu swoich ofert i zarazem precyzyjnego dotarcia do grup docelowych, a także doceniają możliwość monitoringu efektywności prowadzonych działań. Szczegóły na www.otomotoprofi.pl

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
06. grudzień 2023 18:49