Licytacje WOŚP: Za ile skuter Kołodziejczaka czy dzień u Moniki i Tomka Cieślików?Justyna Czupryniak/Canva/Allegro(zrzut ekranu)
StoryEditorLicytacje WOŚP

Licytacje WOŚP: Za ile skuter Kołodziejczaka czy dzień u Moniki i Tomka Cieślików?

29.01.2024., 13:30h
32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł do historii. Łączna suma środków pieniężnych zebranych przez wolontariuszy wyniosła ponad 175 mln zł. Za ile poszły aukcje rolników?

Vespa Kołodziejczaka wciąż do wylicytowania

Choć 32. finał WOŚP już się odbył, to skuter Michała Kołodziejczaka, którym przemierzał drogi powiatów i województw podczas swojej kampanii wyborczej nadal jest do zdobycia. Licytacja kończy się 5 lutego 2024 r. o godzinie 15.00. Na niespełna tydzień przed zakończeniem aukcji suma środków, którą ktoś pragnie przeznaczyć na zakup pojazdu, wynosi 22 300 zł. Czy ktoś da więcej? Link do aukcji.

Dzień w gospodarstwie bohaterów „Rolnicy. Podlasie wylicytowany

Do tegorocznego finału WOŚP przyłączyli się również Monika i Tomek Cieślikowie, którzy na licytację wystawili możliwość spędzenia dnia w swoim gospodarstwie, które odbędzie się w wyznaczonym przez nich terminie. Jak się okazuje, aukcja cieszyła się sporym zainteresowaniem i została sprzedana za 3 050 zł.

Dzień z Tomkiem Klimkowskim

Nadal trwa aukcja firmy Wanicki Agro, która wystawiła możliwość spędzenia dnia z Tomkiem Klimkowskim z 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Licytacja potrwa do 7 lutego br. i zakończy się o godz. 10.00. Aktualnie kwota licytacji wynosi 790 zł. Link do licytacji. 

Dzień ze Stefanem Krajewskim

Wspólnie z WOŚP zagrał również Stefan Krajewski, jeden z aktualnych wiceministrów rolnictwa, który wystawił na licytację możliwość spędzenia dnia w jego biurze poselskim wraz z obiadem. Aukcja potrwa do 9 lutego 2024 r. Na ponad tydzień przed zakończeniem licytacji kwota wynosi 7 350 zł. Link do aukcji.

Producenci truskawek i borówek wsparli WOŚP

Podczas 32. finału WOŚP w różnych miejscach Polski była możliwość wylicytowania 1 kg owoców np. truskawek lub borówek z pierwszego zbioru. Prawdziwy rekord padł w województwie lubelskim na Farmie Mój Owoc, gdzie zapłacono za niego 790 zł.

Kolacja z Rolnikiem Na Każdą Okazję

32. finał WOŚP wsparł również Rolnik Na Każdą Okazję, czyli Kamil Marunowski, który zaprosił darczyńcę do restauracji Mc Donald. Aukcja została sprzedana za 3 050 zł.

Dzień w gospodarstwie Agnieszki i Jarka z „Rolnicy Podlasie”

Nadal trwa licytacja, w której do wygrania jest dzień w gospodarstwie Agnieszki i Jarka z „Rolnicy. Podlasie”. Aukcja potrwa do 5 lutego br., a kwota wynosi 1 136,11 zł. Link do licytacji. 

image
32. finał WOŚP licytacje

Michał Kołodziejczak, Monika i Tomek z Rolnicy Podlasie, Rolnik Świętokrzyski. Zobacz, co wystawili na aukcje WOŚP

Oprac. Justyna Czupryniak

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
28. maj 2024 13:12