DAXUR idealnie wyważone KORZYŚCIBASF
StoryEditorMateriał promocyjny

Daxur® idealnie wyważone KORZYŚCI

21.02.2024., 14:04h
BASF w tym sezonie wprowadza zupełnie nowy fungicyd zbożowy Daxur®. Produkt skierowany głównie do rolników nastawionych na mniej intensywną ochronę. Świetnie sprawdzi się w systemach jedno- oraz dwuzabiegowych.

Daxur® to produkt o bardzo szerokim spektrum – ma uniwersalne stosowanie. To ważna cecha, zwłaszcza dla mniejszych gospodarstw. Można go stosować niemal we wszystkich gatunkach zbóż. Zarejestrowany jest w uprawie pszenicy ozimej, pszenicy jarej, pszenżyta ozimego, żyta ozimego, jęczmienia ozimego oraz jęczmienia jarego. Szerokie okno aplikacji zapewnia ochronę zarówno przed wczesnymi, jak i późniejszymi chorobami.

Zawiera on dwie substancje czynne: Revysol® oraz krezoksym metylowy, które nie tylko zapewnią najwyższą skuteczność w ochronie przed chorobami, ale i dadzą dodatkowe efekty fizjologiczne.

Siłą produktu jest unikalna formulacja – która doskonale pokrywa liście i sprawia, że produkt jest aktywny przez długi czas. Daxur® tworzy swego rodzaju depozyty na powierzchni liścia w formie kryształów, które są dostępne i aktywne w okresie wegetacji. Powstaje w ten sposób filtr – bariera ochronna, która chroni przed wnikaniem patogenów oraz pomaga roślinom radzić sobie ze stresem. Daxur® bowiem wpływa również pozytywnie na fizjologię roślin.

Daxur® - długie okno zabiegowe!

image
FOTO: BASF

Zwalczane choroby:  łamliwość źdźbła zbóż i traw, mączniak prawdziwy zbóż i traw, rdza brunatna pszenicy, septorioza paskowana liści pszenicy, septoriozy liści, rdza brunatna, rdza brunatna żyta, plamistość siatkowa jęczmienia, rdza jęczmienia.

Jest to rozwiązanie stworzone do ekonomicznego użycia.

Daxur® jest dostępny w 1- i 5-litrowych opakowaniach.

Zachowaj równowagę pomiędzy dobrymi wynikami a przystępną ceną!

Daxur® zapewnia opłacalną ochronę przeciwko wszystkim najważniejszym chorobom zbóż. Łącznie z dodatkowymi efektami fizjologicznymi daje to finalnie producentowi WYŻSZE PLONY I ZYSKI.

image
FOTO: BASF

Daxur® Zachowaj równowagę pomiędzy dobrymi wynikami a przystępną ceną!

image
FOTO: BASF
image
FOTO: BASF
image
FOTO: BASF
image
FOTO: BASF
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. luty 2024 09:51