StoryEditorTargi

Zarezerwuj publikację „Okopowe” i odbierz ją na Potato Poland

17.08.2020., 15:08h
21 sierpnia w Lubkowie rozpoczynają się Krajowe Dni Ziemniaka – Potato Poland 2020. Podczas imprezy będzie można odebrać publikację „Okpowwe” w prezencie od „Tygodnika Poradnika Rolniczego”. Żeby ją otrzymać, należy już teraz ją zarezerwować.

Potato Poland 2020 od 21 sierpnia w Lubowie

Od piątku 21 sierpnia do niedzieli 23 sierpnia 2020 w gospodarstwie Lubów (powiat bolesławiecki, woj. dolnośląskie) będą odbywać się Potato Poland 2020– Krajowe Dni Ziemniaka. Jest to jedno z najważniejszych spotkań dla plantatorów i przetwórców ziemniaka w Polsce.

Nie może także dziwić wybór miejsca zorganizowania Dni Ziemniaka, gdyż Dolny Śląsk słynie ze specjalistycznej, towarowej produkcji ziemniaka na potrzeby przetwórstwa, sieci handlowych i eksportu.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Polska Federacja Ziemniaka, a współorganizatorami są Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin PIB BONIN.

 

Odbierz publikację „Okopowe” w prezencie do Tygodnika Poradnika Rolniczego

„Tygodnik Poradnik Rolniczy” jest jednym z patronów medialnych tej imprezy. A dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy specjalny upominek. Świetną publikację „Okopowe” poświęconą uzyskiwaniu jak najwyższych plonów w uprawie ziemniaków i buraków cukrowych. Publikację tę można będzie odebrać za darmo podczas Dni Ziemniaka.
Jednak liczba tych podręczników jest ograniczona, więc otrzymają je wyłącznie osoby, które zarezerwuj ją. Można tego dokonać wypełniając formularz na stronie:

Odbierz w prezencie publikację „Okopowe”.

 

Paweł Mikos

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
02. marzec 2024 15:39