StoryEditorWypadki

72-letni rolnik zginął w sadzie zmiażdżony przez ciągnik

15.05.2021., 07:05h
Kielecka policja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego, do którego doszło w jednym z sadów w miejscowości Sulejów (woj. świętokrzyskie). Starszy rolnik został zmiażdżony przez traktor. Niestety, zginął na miejscu.

Kielce. Tragiczny finał prac w sadzie w Sulejowie

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło w czwartek 13 maja 2021 roku w miejscowości Sulejów (woj. świętokrzyskie). Pod ciężarem ciągnika rolniczego śmierć na miejscu poniósł 72-letni mieszkaniec Kielc. Zginął podczas wykonywania prac pielęgnacyjnych.

Ciało traktorzysty odnalazła rodzina

Dokładnych okoliczności tragedii nigdy nie poznamy. To z uwagi na fakt, że w chwili wypadku nie było naocznego świadka, który mógłby opisać całe, zakończone fatalnym skutkiem, zajście z udziałem 72-latka oraz ciągnika rolniczego.

Ślady zabezpieczone na miejscu zdarzenie pozwalają śledczym na wysnucie hipotezy, co do prawdopodobnego przebiegu czwartkowego wypadku.

Zdaniem policji, ciągnik najprawdopodobniej stoczył się na pochyłym terenie, a kierujący nim 72-latek wypadł wprost pod niego.

Nie wiadomo także kiedy doszło do wypadku. Ciało traktorzysty znaleźli jego bliscy, którzy zaniepokojeni jego dłuższą nieobecnością oraz brakiem kontaktu z mężczyzną, udali się do miejsce, gdzie miał wykonywać prace pielęgnacyjne.

Michał Czubak
Fot. ilustrujące/arch. policja.pl

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. kwiecień 2024 01:54