StoryEditorwypadki

BMW zmasakrowało Ursusa. Wypadek rolnika pod Grójcem [FOTO]

04.06.2021., 12:06h
W Bikówku pod Grójcem doszło do wypadku ciągnika rolniczego i samochodu osobowego. Siła zderzenia była tak dużą, że UrsuscC-330 z doczepionym opryskiwaczem zostały kompletnie zniszczony. Także pod Łomżą ciągnik zderzył się z autem osobowym.

Grójec: wypadek ciągnika i BMW w Bikówku

W środę 2 czerwca 2021 roku w godzinach wieczornych w Bikówku (powiat grójecki, woj. mazowieckie) doszło do poważnego wypadku ciągnika rolniczego i auta osobowego marki BMW, które prowadził 19-latek. W wyniku zderzenia rozbity został przód „osobówki”, a ciągnik marki Ursus C-330 wraz z podczepionym opryskiwaczem sadowniczym rozleciał się na wiele części.

W wypadku ranny został rolnik, który prowadził Ursusa. Mężczyzna został zabrany do szpitala w Radomiu.

Do zderzenia prawdopodobnie doszło momencie, kiedy rolnik chciał przejechać przez DK 50, aby następnie wykonać oprysk w swoim sadzie. Jak na razie policja wyjaśnia okoliczności wypadku i nie wyklucza żadnej z hipotez.

 

Łomża: zderzenie ciągnika z Citroenem

 Z kolei w czwartek 3 czerwca 2021 roku po godz. 19.00 pod Łomżą na DK 64 w kierunku Zambrowa doszło do zderzenia ciągnika rolniczego marki Case IH z osobowym Citroenem. Do wypadku doszło w momencie, kiedy traktorzysta chciał skręcić ciągnikiem do jednego z sadów, a w tym momencie kierowca auta rozpoczął manewr wyprzedzania. W wypadku ranny został kierowca samochodu osobowego, którego Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. 


Paweł Mikos
Fot. OSP Zalesie.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. luty 2024 07:19