StoryEditorWypadki

Harley Davidson zderzył się z ciągnikiem. 45-letni motocyklista ranny

17.07.2021., 08:07h
14 lipca przed południem na drodze krajowej 91 we wsi Narkowy (woj. pomorskie) Harley Davidson zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Motocyklista został ranny i zabrany do szpitala. Traktorzyście nic się nie stało. Jak doszło do wypadku?

Tczew. W Narkowach ciągnik zderzył się z motocyklem

W minioną środę przed południem na krajowej 91 w Narkowach (woj. pomorskie) doszło do wypadku. W jego efekcie jedna osoba z obrażeniami ciała karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. To 45-letni kierujący motocyklem, który uczestniczył w zdarzeniu drogowym z udziałem ciągnika rolniczego. Kierowca Harleya Davidsona przewrócił się i trafił do szpitala.

Jak doszło do wypadku? Policja odpowiada

– Przyjmujący zgłoszenie policjant, w to miejsce natychmiast wysłał funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego, którzy wstępnie ustalili, że 57-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego wjeżdżając na drogę krajową ciągnikiem rolniczym, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście jadącemu tą drogą, który następnie się przewrócił. W wyniku tego zdarzenia motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala – przekazuje asp. sztab. Dawid Krajewski z tczewskiej policji.

Michał Czubak
Fot. KPP Tczew

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
28. listopad 2023 14:01