StoryEditorPolicja

Skradziony ciągnik przestępcy ukryli pod stertą drewna

24.01.2020., 20:01h
Z gospodarstwa rolnego z okolic Grójca został skradziony ciągnik rolniczy marki Ursus. Policjantom udało się namierzyć skradziony ciągnik, który był ukryty pod stertą drewna. Zatrzymano trzech mężczyzn, którzy mogą być skazani nawet na 5 lat więzienia. 

Ciągnik skradziony z gospodarstwa spod Grójca ukryty pod drewnem

We wtorek 21 stycznia 2020 roku policjanci z KPP w Grójcu oraz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o sprzedaż i ukrywanie skradzionego ciągnika rolniczego. Ich zatrzymanie nastąpiło po śledztwie w sprawie skradzionego z jednego z gospodarstw powiatu grójeckiego ciągnika rolniczego marki Ursus o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Policjanci na podstawie czynności ustalili, że skradziony ciągnik może znajdować się w gospodarstw w gminie Belsk Duży (powiat grójecki, woj. mazowieckie). 

– Funkcjonariusze zweryfikowali tą informację i od razu pojechali do wytypowanego gospodarstwa. Będąc na miejscu potwierdzili swoje wcześniejsze ustalenia. W stercie drewna odnaleźli skradziony ciągnik – informuje kom. Agnieszka Wójcik, oficer prasowa KPP w Grójcu.

Zatrzymani mężczyźni są mieszkańcami gminy Belsk Duży w wieku od 32 do 60 lat.
Przedstawiono im zarzuty paserstwa. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
Ciągnik skradziony z gospodarstwa spod Grójca ukryty pod drewnem
 

Paweł Mikos
Fot. KPP w Grójcu

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
26. maj 2024 15:16