StoryEditorCo w nowym numerze

W nowym TPR: koszty zjedzą rolników

02.11.2021., 11:11h
W najnowszym 45. wydaniu Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o tym, że potrzebna jest szybka reakcja, bo koszty produkcji zjedzą rolników. Znajdziecie także porady, jak podkręcić efektywność azotu oraz reportaż z rancza Emilii Korolczuk z serialu „Rolnicy. Podlasie”. O czym jeszcze piszemy w nowym TPR?

Koszty zjedzą rolników, potrzebna szybka reakcja

W tym sezonie rolnicy bardziej niż kiedykolwiek muszą liczyć koszty i potencjalne przychody. Z kolei rządzący powinni natychmiast reagować, by nie doprowadzić do masowej likwidacji gospodarstw.

Więcej na str. 10. 

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

W numerze 45/2021 „Tygodnika Poradnika Rolniczego”  znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • Jak graniczyć straty i podkręcić efektywność azotu?
  • Jak wygląda program azotanowy w praktyce?
  • O sposobie na renowację łąk organicznych
  • O skutecznej broni w walce z omacnicą
  • Jak wygląda hodowla zwierząt na ranczu Emilii Korolczuk z serialu „Rolnicy. Podlasie”? 
  • Jak leśnicy wykorzystali ustawę, aby nie oszacować szkody
  • Aktualne ceny skupu, nawozów i usług rolniczych.

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

Paweł Mikos

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
02. październik 2023 13:46