20 ton zboża wysypało się na drogę w OstrołęceKMP Ostrołęka
StoryEditorZboże na drodze

20 ton zboża zablokowało rondo w Ostrołęce! Kierowca ciężarówki zasnął? [FOTO]

26.09.2023., 10:02h
W Ostrołęce na rondzie przewróciła się ciężarówka. Na drogę wysypało się 20 ton zboża. Powodem było prawdopodobnie zaśnięcie kierowcy, który przeciął skrzyżowanie i doprowadził do wywrócenia pojazdu.

Ostrołęka: 20 ton zboża wysypało się na drogę

Do poważnego wypadku doszło dziś rano w Ostrołęce (woj. mazowieckie). Na al. I Armii Wojska Polskiego na rondzie przewróciła się ciężarówka, z której wysypało się 20 ton zboża. Droga nr 61 jest zablokowana, a ruch odbywa się wahadłowo. 

image

20 ton zboża wysypało się na drogę

FOTO: KMP Ostrołęka

Na miejscu pracują służby, które ładują ziarno na inną naczepę. Dopiero jak skończą załadunek, będą stawiać ciężarówkę na koła. Utrudnienia, jak przekazuje policja, mogą potrwać do godziny 11.00.

Kierowca ciężarówki ze zbożem zasnął za kierownicą i przeciął rondo?

Według policji w Ostrołęce, winę za wypadek ponosi kierowca ciężarówki, który zasnął podczas jazdy, przeciął rondo i doprowadził do przewrócenia samochodu.

- Jej kierowca 28-letni mieszkaniec powiatu sokólskiego prawdopodobnie zasnął za kierownicą, przejechał rondo na wprost i wywrócił pojazd na bok, z którego wysypało się około 20 ton zboża na drogę. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń ciała – tłumaczy policja i prosi o omijanie miejsca zdarzenia.

image

20 ton zboża wysypało się na drogę

FOTO: KMP Ostrołęka

Kamila Szałaj

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
06. grudzień 2023 18:30