Mężczyźni, który podróżowali ciągnikiem rolniczym byli pijani.KMP Siedlce
StoryEditor"Taki kierowca śmiertelne zagrożenie"

BMW zmiażdżone po zderzeniu z ciągnikiem. Traktorzysta już trafił za kraty

02.05.2024., 10:45h
Cztery osoby poważnie ranne i kompletnie rozbity samochód osobowy. To efekt zderzenia BMW i ciągnika pod Siedlcami. 35-letni traktorzysta już trafił do aresztu.

W sobotę 27 kwietnia 2024 r. wieczorem w miejscowości Knychówek pod Siedlcami (woj. mazowieckie) czołowo zderzyły się BMW i ciągnik rolniczy, w wyniku czego cztery osoby zostały poważnie ranne i trafiły do szpitali.

Siedlce. Czołówka ciągnika rolniczego z BMW

Według wstępnych ustaleń policji, 35-letni kierowca ciągnika rolniczego, mieszkaniec gminy Korczew (woj. mazowieckie), z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do kolizji z pojazdem BMW, w którym podróżowało czterech młodych ludzi w wieku od 16 do 21 lat.

Traktorzysta i pasażer ciągnika próbowali oddalić się z miejsca wypadku

Obaj mężczyźni, mimo uczestniczenia w wypadku, próbowali oddalić się pieszo z miejsca zdarzenia, jednak zostali zatrzymani przez policję. Badanie wykazało, że sprawca miał aż 3,6 promila alkoholu w organizmie, natomiast jego 52-letni pasażer 2,5 promila.

Sąd podjął decyzję o 3-miesięcznym tymczasowym aresztowaniu 35-latka.

– Pijany kierowca to śmiertelne zagrożenie. Od tego, czy zareagujesz, czasem może zależeć czyjeś bezpieczeństwo, a nawet życie. Kieruj się zasadą - "Nie reagujesz – akceptujesz" – komentuje kom. Ewelina Radomyska z KMP Siedlce.

Michał Czubak
fot. KMP Siedlce

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
15. czerwiec 2024 17:54