Policja kontroluje kierowcę ciągnikaarchiwum policji
StoryEditorWYPADKI

Makabryczny wypadek podczas koszenia trawy. Ciągnik z kosiarką najechał na mężczyznę

06.06.2023., 13:30h
Jedna osoba nie żyje, a druga jest w szoku – to przykry skutego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego, do którego doszło w miniony poniedziałek, 5 czerwca, koło Sypniewa (woj. kujawsko-pomorskie).

Więcbork. Śmiertelny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego na trasie Sypniewo – Lubcza

Służby ratownicze informację o wypadku koło Sypniewa (woj. kujawsko-pomorskie) otrzymały w miniony poniedziałek około godziny 14. W zdarzeniu udział brały ciągnik rolnicze z podpiętą kosiarką bijakową oraz osoba piesza. W zdarzeniu ucierpiał pieszy. Przybyłe na miejsce służby ratownicze, z uwagi na rozległe obrażenia ciała, odstąpiły od medycznych czynności ratowniczych – stwierdzono zgon osoby poszkodowanej.

Traktorzysta nie wiedział człowieka, bo ten leżał w wysokiej trawie

Kierujący ciągnikiem rolniczym prowadził wykaszanie poboczy. W pewnym momencie poczuł, jakby coś dostało się w bijaki kosiarki. Gdy wyszedł zobaczyć co się stało, zauważył ciało. Natychmiast zostały powiadomione odpowiednie służby.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ofiara śmiertelne znajdowała się w wysokiej trawie. Leżała, przez co była trudna do wypatrzenia przez kierującego ciągnikiem rolniczym, który przejechał po niej kosiarką bijakową. W wyniku doznanych obrażeń osoba zginęła na miejscu.

Okoliczności wypadku są wyjaśniane przez policjantów z Sępólna Krajeńskiego.

Michał Czubak

Fot. ilustrujące/arch. policja.pl

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. lipiec 2024 21:31