fot. OSP Babiak
StoryEditorwypadki

NIE ŻYJE 54-latek. Traktorzysta odjechał z miejsca wypadku

08.03.2024., 08:00h
W czwartek w godzinach wieczornych pod Kołem (woj. wielkopolskie) doszło do śmiertelnego wypadku. Na drodze relacji Babiak - Brodowo zderzyły się samochód osobowy i ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem.

Koło. Śmiertelny wypadek w Babiaku

Służby ratownicze informację o zderzeniu pojazdów otrzymały 7 marca około godziny 19.30. Zgłoszenie mówiło o zderzeniu samochodu osobowego marki Peugeot z ciągnikiem rolniczym z rozrzutnikiem. Gdy na miejsce dotarli ratownicy, po traktorze nie było żadnego śladu. Za to wewnątrz auta osobowego znajdowały się dwie osoby, w tym jedna bez funkcji życiowych.

Śmigłowiec LPR na ratunek

Strażacy wydobyli poszkodowane osoby i rozpoczęli akcję przywracania funkcji życiowych 54-letniemu mężczyźnie. Z uwagi na jego obrażenia, na miejsce ściągnięto również załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo wysiłku służb zaangażowanych w ratowanie życia mężczyzny, ten nie przeżył wypadku.

Policja poszukiwała ciągnika i traktorzysty

Służby policyjne zaangażowane były również w ustalenie pojazdu, z którym osobowe auto się zderzyło. Jak podaje lokalny serwis e-kolo.pl policjanci mieli już zatrzymać kierującego ciągnikiem rolniczym.

Na ten moment nie wiadomo więcej o okolicznościach wypadku, ani powodów dla których traktorzysta miał oddalić się z miejsca zdarzenia.

Michał Czubak

fot. OSP

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. czerwiec 2024 03:35