fot. ilustrujące/archiwum policja.pl
StoryEditorPOLICJA

Ostra impreza w ciągniku rolniczym. W środku 3 pijanych w sztok i butelki od wódki

29.04.2023., 18:30h
Gruba impreza rozegrała się dwa tygodnie temu w ciągniku rolniczym, którego policjanci z Gryfic (woj. zachodniopomorskie) zatrzymali do kontroli. W ciągniku znajdowali się trzej mężczyźni oraz dowody na wypitą sporą ilość alkoholu.

Gryfice. "Wesoły" ciągnik zatrzymany do kontroli

Policjanci z Gryfic W trzebaszu (woj. zachodniopomorskie) zatrzymali ciągnik rolncizy do kontroli. Do interwnecji doszło 14 kwietnia w godzinach wieczornych. Wewnątrz kabiny ciągnika znajdowały się trzy osoby i puste butelki po wysokoprocentowym alkoholu wskazujące na niezłą imprezę podczas jazdy.

Traktorzysta szedł na rekord promili

Pasażerowie to mogli mieć wypite, ale od kierującego pojazdami mechanicznymi wymaga się zachowania trzeźwości. Kierujący ciągnikiem test na trzeźwość oblał gdy tylko otworzyły się drzwi pojazdu. Czuć od niego było silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wprawiło w zdumienie kontrolujących pojazd policjantów. Traktorzysta "dmuchnął w balonik" aż 3,5 promila!

Mężczyzna natychmiast został zatrzymany i przewieziony na policyjną izbę zatrzymań, gdzie po wytrzeźwieniu zostały mu przedstawione zarzuty. Kierowca ciągnika rolnczego trafi przed sąd - grożą mu 2 lata pozbawienia wolności.

Michał Czubak

fot. ilustrujące/archiwum policja.pl

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
01. grudzień 2023 18:28