StoryEditorPolicja

Złodzieje ukradli rolnikowi ciągnik za 1 mln złotych. Gdzie chcieli ukryć?

02.06.2021., 19:06h
Międzynarodowa współpraca organów ścigania z Polski i Niemiec połączone z szybką reakcją i znajomością topografii krośnieńskich policjantów pozwoliły na zlokalizowanie skradzionego z terenu Niemiec ciągnika Massey Ferguson z kosiarką. Wart ponad 1 mln złotych ciągnik wrócił do właściciela.

Krosno. Na terenie gminy Dąbie policjanci odnaleźli ciągnik za ponad 1 mln złotych

31 maja transgraniczna współpraca mundurowych z Niemiec i Polski przyniosła skutki w postaci odnalezienia na terenie gminy Dąbie (woj. lubuskie) ciągnika Massey Ferguson z kosiarką, którego wartość przekracza ponad 1 mln 100 tys. zł.

Ciągnik ukryty był… za krzakami

Po tym, jak krośnieńska policja otrzymała zgłoszenie na miejsce wysłano patrol mundurowych, który rozpoczął poszukiwania skradzionego pojazdu. Funkcjonariusze dokładnie przeczesywali pola, tereny leśne oraz rejony kanału, odnajdując ciągnik marki Massey Ferguson wraz z kosiarką ukryty w zakrzaczeniach na terenie podmokłym w rejonie miejscowości Ciemnice.

Złodzieje ukradli rolnikowi ciągnik za 1 mln złotych. Gdzie chcieli ukryć?

Sprawcy poszukiwani

Po odkryciu znaleziska za ponad 1 milion złotych na miejsce wezwano techników, którzy zabezpieczali ślady. To może się okazać pomocne w ustaleniu osoby odpowiedzialnej za kradzież traktora. Pojazd szczęśliwie powrócił do właściciela.

Michał Czubak
Fot. Lubuska Policja

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
03. grudzień 2023 19:51