StoryEditorOgród

Już teraz warto kupić nasiona hiacyntów, tulipanów i narcyzów. Zwłaszcza, że są w super cenach

07.10.2023., 08:00h
Jesień. Jej kolory urzekają. Mają w sobie jakiś spokój. Może dlatego, że w liściach i kwiatach dominują odcienie przygaszone, tlące się. To prawda – przyroda teraz nieco przygasa. Ale tylko na dłuższą chwilę. Za kilka miesięcy znów będzie cieszyć nasze oczy kwiatami w żywych, czasem fosforyzujących wręcz barwach. Będzie oszałamiać zapachami. To wszystko możemy mieć już następnej wiosny, o ile teraz zainwestujemy w cebule zwiastujących ciepło i długi dzień kwiatów.

Jakie nasiona są dostępne w agrarsklep.pl?

Już teraz w naszym agrarsklep.pl dostępne są cebule, które możecie sadzić jeszcze w październiku. Jeśli to zrobicie, wiosną wasze ogródki mile zaskoczą rodzinę, przyjaciół i sąsiadów. Na stronie agrarsklep.pl znajdziecie między innymi całą gamę odmian hiacyntów. Czy wiecie, że to jedne z najintensywniej pachnących roślin cebulowych? Odmiana Aiolos zachwyci bielą, dla amatorów bladych błękitów i fioletów mamy Sky jacket, a lubiącym inetnsywny fiolet proponujemy Blue star. Kolekcję świetnie uzupełni hiacynt Red diamond w kolorze amarantu.

Czy można wyobrazić sobie wiosnę bez narcyza w ogródku czy wazonie?

Nie bardzo. Mamy dla was cebule dwóch jego odmian. Zółty Carlton świetnie wpisze się w atmosferę Wielkanocy. Zaskakującym akcentem może jednak okazać się odmiana Broadway. Jej białe kwiaty skrywają muśnięte pomarańczem wnętrze, przywodząc na myśl bezę z kremem pomarańczowym.

A jeśli będzie wam za mało błękitu w ogródku, musicie teraz kupić u nas cebule szafirka Blue spike. Kępki obsypanych kobaltowym kwieciem łodyg świetnie zgrają się z innymi nasadzeniami.

Czy w agrarsklep.pl można kupić tulipany?

Prawdziwy jednak szał kolorów i kształtów urządzą wam tulipany. Mamy dla was białe, klasyczne Fosterę i Hollanda, ale też kieliszkowego mlecznego Eleganta czy Burgundy, który przypomina już napełniony francuskim trunkiem szkło. Madalyn uda fikuśną czapkę Stańczyka, a żółty Yellow Crown będzie z nimi świetnie kontrastował. To wszystko możecie na koniec doprawić. Czym? Czosnkiem! Nie pospolitym jednak, a ozdobnym. Jego purpurowe kwietne kule będą się dostojnie wznosić ponad resztą kwiatowej braci.

To wszystko możecie mieć teraz w konkurencyjnej cenie, a jeśli jesteście prenumeratorami, możecie liczyć na dodatkowe rabaty. Wystarczy, że wejdziecie na agrarsklep.pl lub zadzwonicie pod numer 61 886 29 08.

image

Kwiaty z agrarsklep.pl

FOTO: TPR

Karolina Kasperek

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. czerwiec 2024 13:51