AksamitkaPixabay
StoryEditorOgród

Te kwiaty upiększą twój ogród na wiosnę

02.03.2024., 09:00h
Nasiona aksamitki są już dostępne w naszym agrarsklepie. Dlaczego warto mieć je w swoim ogrodzie?

Kup warzywa w naszym sklepie interenetowym

W zeszłym tygodniu proponowaliśmy wam nasiona warzyw, które możecie nabyć w naszym agrarsklep.pl. Jeśli zdecydujecie się na nie teraz, już wiosną możecie cieszyć się swoimi roś­linami, które dodacie do sałatek, gulaszy, mięs i kanapek. Nic nie smakuje tak dobrze, jak warzywa z własnego ogródka. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą prezentowaną w tekście z ubiegłego tygodnia. Będziemy do niej jeszcze wracać.

Tymczasem dziś chcemy zaproponować wam tę bardziej aromatyczną odsłonę przydomowych upraw.

Jak bowiem wyobrazić sobie przydomowy ogród bez kwiatów?

W zeszłym roku mogliście zakupić u nas aksamitkę. W tym mamy nowe nasiona tego popularnego kwiatu. Tym razem cieszyć oko może odmiana cytrynowożółta. Ma piękny kolor oraz długo i obficie kwitnie. To roślina jednoroczna, wysoka na 60–80 cm. Świetnie nadaje się też na kwiat cięty.

Zima minęła, ale nie musicie rozstawać się z pomponami. Dostarczy wam ich jednoroczny aster chiński supreme. Rodzi dwubarwne, pomponowe kwiatostany, o białym lub żółtym środku i fioletowym, niebieskim, różowym lub czerwonym obrzeżu. Świetnie nadaje się na rabaty, obwódki i jako kwiat cięty.

Które rośliny warto mieć w swoim ogrodzie?

Chcecie być modni? Któż nie chce?! A co obecnie modne? Oczywiście ogródki pełne roślin wabiących owady! Z nami zaprojektujecie taki ogród bez wysiłku. Wystarczy, że zaopatrzycie się w naszym agrarsklep.pl w nasiona mieszanki roślin jedno­rocznych i wieloletnich wabiących motyle. Nasion starczy na 25 m². Kwitnące przez całe lato rośliny doskonale prezentują się na rabatach, szczególnie tych w wiejskim stylu. A jeśli dodać do nich chmary wielobarwnych motyli nad ogrodem? Istny raj, który macie w zasięgu ręki.

Świece sojowe z agrarsklepu

Wiemy, jak bardzo brakuje wam woni kwiatów. Dlatego przygotowaliśmy w naszej ofercie coś jeszcze. Kiedy już wysiejecie kupione u nas nasiona, w oczekiwaniu na kwiaty możecie upajać się ich wonią w domowym zaciszu. Jak? Zapalając którąś z dostępnych w agrarsklep.pl świec sojowych o niezwykle wyszukanych zapachach. Jeśli zdecydujecie się na „Wonne przebudzenie”, ranki umilać wam będzie woń stokrotek, groszku pachnącego i melisy. Kto chce dodać sobie energii i optymizmu, niech zapali świecę o zapachu trawy cytrynowej. Z „Mocy orzeźwienia” ulotnią się w powietrze aromaty ogórka, soli, werbeny i eukaliptusa. A komu przyjdzie ochota na relaksującą kąpiel, może postawić przy wannie upajającego „Tulipana”.

To wszystko możecie mieć teraz w konkurencyjnej cenie, a jeśli jesteście prenumeratorami, możecie liczyć na dodatkowe upusty. Warto też namówić na nasiona i książki sąsiadkę czy przyjaciółkę – produkty przyjdą do was w jednej niedrogiej przesyłce. Wystarczy, że wejdziecie na agrarsklep.pl lub zadzwonicie pod numer 61 886 29 08.

image
TARGI ROLNICZE

Jesteś producentem mleka? Musisz przyjechać na Forum Mleko pod Łomżą

Zapisz się na Forum Mleko - Kliknij tutaj

Karolina Kasperek

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
19. czerwiec 2024 05:16