r e k l a m a

Partner serwisu

Keenan będzie współpracował ze Storti

Maszyny Rolnicze
Data publikacji 15.12.2016r.

Dwóch producentów wozów paszowych – irlandzki Keenan i włoski Storti – postanowiło rozpocząć ścisłą współpracę. Jej efekty można było zobaczyć na targach Agromek 2016, gdzie zaprezentowano paszowóz ze zbiornikiem o pojemności 18 m2 z logo Keenan, ale wyprodukowany we Włoszech.

Zgodnie z umową, Keenan, który produkuje wozy z łopatkowo-przerzutowym systemem mieszania, będzie sprzedawał, pod swoimi barwami sześć modeli z dwoma pionowymi ślimakami o pojemnościach 18, 21, 24, 27, 30 i 33 m3 oraz trzy z trzema ślimakami (36, 40 i 44 m3), które będą powstawały w fabryce niedaleko Werony w północno-wschodnich Włoszech.

r e k l a m aKeenan nie będzie oferował najmniejszych paszowozów z pojedynczym ślimakiem ani modeli samojezdnych produkowanych przez Storti. Współpraca obejmuje również prowadzenie wspólnych prac badawczo-rozwojowych w celu opracowania nowych modeli. Pierwsza taka maszyna ma być zaprezentowana na przyszłorocznych targach Sima w Paryżu. Będzie to pierwszy samojezdny wóz marki Keenan o pojemności 16 m3 zbudowany na podwoziu Storti, ale ze zbiornikiem z łopatkowym systemem mieszającym pochodzącym z modelu Mach Fiber 340. Ta maszyna prototypowa zostanie zbudowana we Włoszech.
Przemysław Staniszewski

r e k l a m a

r e k l a m a

Partner serwisu

r e k l a m a